Nový design/funkce

Ahoj,

chci poděkovat za nový design mergada - hlavně za funkci přímého proklikávání do pravidel a produktů - může se to zdát jako maličkost, ale je to super nápad a ušetření obrovského množství kliků a tím i času

Díky :slight_smile:

3 Likes

Nemohli bychom zůstat u zašedivělého designu neaktivních pravidel? Takhle je to strašně nepřehledné a dá se víceméně orinetovat jen podle ikony “play” . Díky :slight_smile:

1 Like

@cognito jasně, zkusíme to ještě upravit. Díky za feedback.

Jinak tady je soupis nových funkcí a změn, které přinesl včerejší release:
https://www.mergado.cz/novinky-srpen-2017

Příjemné změny.

Jen jestli jde dělat ještě něco i s přehledem produktů. Kdy se to tam nevleze celé. Není vidět celý obsah v přehledu - #4 od michaljanik

1 Like

Díky Peti, to bude zřejmě jen problém u Firefoxu, v Chrome to vidím OK, každopádně nevidět data mi přijde jako velký problém, takže předávám k opravě. Ve FF to vidím u testovacího exportu ještě hůře, než to máš ty:
com-2017-08-11-09-40-41

Chrome používám. Jde o tu lištu postraně, se kterou musím hýbat, když chci vidět celý obsah, co tam posílám. V cssku je u .product-elements-display hodnota max-height 400px.

Jo jo, vím, že jde o scrollbar, každopádně vývojářům jsem poslal k řešení obojí. Jak sjednocení vzhledu pro prohlížeče (v Chrome se mi tam totiž scrollbar vůbec nezobrazil vs. ve Firefoxu ano), tak i možnost scrollbar odbourat úplně, aby se “boxy” s produkty zobrazily v plné výšce bez nutnosti scrollovat.

Ok. S tím jsem se nesetkala s tím scroolbarem, že by nešel vidět. Pokud se je obsahu více, než se tam vleze.

Děkuji.

Ještě by hodně pomohlo, kdyby ty aktualizace probíhaly v noci a nepadala mi kvůli tomu rozdělaná práce :slight_smile: Zrovna jsem byla u konce nastavení pravidla a buch, vyběhla informace … Nepropadejte panice!

:blush: tak jenom doufám, že jsi panice nepropadla :wink: ale teď vážně, vývojáři si tu pohrávají s myšlenkou “bezvýpadkové aktualizace”, která by tyhle stavy vyřešila.
Za tímto účelem se budou muset upravit některé věci na straně serverů a už v tom podnikají příslušné kroky. Směřujeme teda k takovému řešení, které bude pro uživatele naprosto komfortní, jen to ještě chvíli bude trvat.

Jedna dobrá zpráva pro @cognito, šedé odkazy u vypnutých pravidel byly nahrány na produkci. :wink:
Pokud nebude hned vidět, doporučuji obnovit stránku (promazat cache prohlížeče).