O kategorii Pairing Bear

Nápady, novinky i hlášení chyb aplikace Pairing Bear. Ta vám pomůže automaticky spárovat produkty na Heurece během pár kliknutí. Využívá data z reportu Heureky Spárovanost produktů a funguje na základě shody EAN kódů.
Aktivujte a vyzkoušejte Pairing Bear v Mergado Store

Zdravím, kedy bude Pairing Bear pre export Heureka.sk?

1 Like

Mám rovnakú otázku :slight_smile: . Kedy bude Pairing Bear dostupný aj pre heureka.sk?

Dobrý den,
Pairing Bear už pro export Heureka.sk dostupný je.

Přeji pěkný začátek týdne

Dobrý den, při používání aplikace jsem narazil na zvláštní chování. Ve chvíli, kdy aplikace najde podle EANu produktovou kartu, aplikace změní element PRODUCT tak, že zachová původní název produktu a přidá za pomlčku nový název, který vychází z názvu produktové karty. Vzniká tím duplicita a název nevypadá příliš dobře, nebylo by lepší název zcela přepsat než jej jen doplnit o defacto duplicitní hodnotu?

Dnes mi Pairing Bear zblbol s sposobil neprijemnost, ktoru sam neviem nijak napravit. Pri nahrani CSV z heureky mi odparoval 296 produktov, 23 zaktualizoval a 2 pridal. Takze ich zostalo 25.
Z odparovania som zostal zaskoceny a dufal som, ze islo len o nejaku drobu chybu pri uploade a ze opatovne nahratie CSVcka pomoze. Nestalo sa tak. Pri dalsom importe Pairing Bear aktualizoval 8 produktov a pridal dalsich 17. Takze miesto povodny cca. 320 naparovanych produktov tam mam teraz 43. Tomu hovorim medvedia sluzba :frowning: Kto mi s tym vie pomoct? Vopred vdaka.

Prosím pošlete nám na naši technickou podporu (na email MERGADO@MERGADO.cz nebo *.sk) o jaký jde e-shop a ideálně ještě připojte aktuální CSV stažené z Heureky pro Pairing Bear, ať se na to můžeme podívat.
Děkuji.

E-mail odoslany.

Dokázal by Paring Bear časem pomoci i s kategoriemi na Zboží? Pokud již Pairing Bear pracuje s databází eanů, možná by dokázal rozpoznat, které eany patří do příslušné kategorie na Zboží a následně k produktu tuhle kategorii nějakým pravidlem/makrem přidat? Děkuji:)

2 Likes

Ahoj Šári, děkujeme za námět. Zda by mohl Pairing Bear pomáhat - byť třeba jen částečně - i v exportech pro Zboží.cz zjišťuju, tak uvidíme.
Zatím však nemáme ze Zboží.cz vhodná data. Pokud bychom je získali, aplikaci Pairing Bear určitě pro Zboží.cz přizpůsobíme.

A ještě se ke mně dostal jeden námět na vylepšení Pairing Bearu, a sice přidat funkci na blokování či odfiltrování produktů podle názvu.

Kdy by se taková funkce hodila:
Pokud se ve feedu vyskytují špatné EAN kódy a najednou se v Pairing Bearu objeví desítky špatných kandidátů pro napárování, mohly by se nějak snadno z přehledu jednotlivých párů odsunout pryč (tj. odfiltrovat či přesunout někam bokem, do “blokovaných” produktů, které by se nebraly v potaz). Zkrátka aby v přehledu jednotlivých párů nezavazely, i když se budou nacházet v souboru z Heureky.

Řešíte také množství “špatných produktů”, které byste chtěli snadno odfiltrovat pryč ze základního výpisu?

Uvítali byste takovou funkci?