Úprava pole importu výběru produktů

Souhlasili by ostatní s úpravou rozbalovacího pole pro zvolení importu k výběru oproti stávajícímu stavu, kdy nově by bylo:

1.) Nejprve výběry z ostatních feedů stejného e-shopu
2.) Pod tím až výběry dalších e-shopů, jako je to nyní?

Při velkém množstvím výběrů mi přijde stávající řešení poměrně složité na práci.

Snaha zkopírovat několik výběrů (např. členění produktů do cenových hladin, nebo něco aplikovatelného napříč feedy) je v případě velkého množství výběrů a e-shopu někde uprostřed abecedy velmi zdlouhavou záležitostí.

Co si o tom myslíte?

1 Like

Mně pomáhá vybrat rychle konkrétní výběr (z většího množství výběrů a více eshopů) když v rozbalovacím poli pro zvolení výběru k importu začnu psát a zadám jen prvních pár znaků z názvu konkrétního eshopu, exportu či výběru. Hned se mi výpis výběrů zmenší a s tím už se lépe pracuje. Nepomohlo by Vám to také?
Ten filtr totiž hledá zadané znaky kdekoliv v celém textu, třeba i uprostřed slova.

Dělám to taky jako Luděk, ale návrh od Proficia mně přijde lepší.
Pokud něco importuji, tak to většinou dělám z daného shopu.

1 Like

Bezva, nevzpomínám si, že bychom řazení toho seznamu řešili nějak zásadně. Zadal jsem issue, ať na to kluci z vývoje mrknou.
Za námět @proficio děkuji.

Dnes byl nasazen nový release Mergada (souhrn novinek bude brzy na blogu) a námět od @proficio byl realizován, můžete v Mergadu používat. :wink:

2 Likes

Mně se zdá, že část “z e-shopu” nevrací nikdy žádné hodnoty a vše je v té druhé skupině. Rovnou jsem zadal na vývoj ke kontrole.

Tak problém byl u mne. Mělo by to být OK.

Děkuji moc za nasazení :slight_smile:

1 Like

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.