Aplikace


Pricing Monitor Dotazy, nápady i hlášení chyb aplikace Pricing Monitor. Podrobnosti hledejte v profilu <a href="https://store.mergado.com/detail/pricingmonitor/">Pricing Monitor v Mergado Store</a>.
Logbook Projektový deník Mergado Logbook je aplikace pro vedení poznámek o práci marketingových specialistů. Je zdarma. Aktivujte si <a href="https://store.mergado.com/detail/logbook/">Mergado Logbook v Mergado Store</a>.
Pages Aplikace Mergado Pages Vám umožní ukládat informace o e-shopu centrálně na jednom místě. V tomto vlákně diskusního fóra probíráme dotazy, nápady na nové funkce i hlásíme chyby. Aktivujte si <a href="https://store.mergado.com/detail/pages/"> Mergado Pages v Mergado Store</a>.
ToDo List Jednoduchý pomocník pro vedení seznamu úkolů. V této kategorii diskusního fóra hlásíme chyby a diskutujeme nápady na novinky či dotazy v používání. Pro vyzkoušení aktivujte <br><a href="https://store.mergado.com/detail/todo/">Mergado ToDo List v Mergado Store</a>.
Week Day Bidding Booster Nápady, náměty i hlášení chyb aplikace Week Day Bidding Booster, která upravuje nabídky za proklik v produktových reklamních kampaních e-shopů dle dne v týdnu. Pro vyzkoušení aktivujte <a href="https://store.mergado.com/detail/weekday_bidding_booster/">Week Day Bidding Booster v Mergado Store</a>.
Credito Dotazy, náměty i hlášení chyb aplikace Credito. Aktivujte <a href="https://store.mergado.com/detail/credito/">Credito v Mergado Store</a>.
Bidding Fox Bidding Fox - dotazy jak s aplikací pracovat, informace o novinkách, hlášení chyb a vůbec povídání o ní. Základní insformace hledejte na webu <a href="https://www.bidding-fox.cz/">Bidding-fox.cz</a> a zkoušejte v <a href="https://store.mergado.com/detail/biddingfox/">Mergado Store</a>.
Repairman Bezplatná nástavba na Mergado audit XML, která umožní některé opravy chyb jednoduše vyklikat bez složitějšího nastavování. V tomto tématu diskusního fóra hlásíme chyby a diskutujeme případný rozvoj aplikace. Více o aplikaci <a href="https://store.mergado.com/detail/xmlrepairman/">Repairman v Mergado Store</a>.
Sklik GA Importer Nápady, novinky i hlášení chyb aplikace Sklik GA Importer. Ta pomáhá automaticky přenášet inzertní náklady z Skliku do Google Analytics.<br> Náklady je možné importovat pro všechny e-shopy, které máte v Mergadu napojeny. Aplikace je proto vhodná pro marketingové agentury nebo provozovatele více e-shopů.<br> Aktivujte a vyzkoušejte <a href="https://store.mergado.com/detail/sklikgaimporter/">Sklik GA Importer v Mergado Store</a>.
Import Ant Dotazy, náměty i hlášení chyb aplikace Import Ant. Aktivujte <a href="https://store.mergado.com/detail/important/">Import Ant v Mergado Store</a>.
Keychain <a href="https://store.mergado.com/detail/mergadokeychain/">Keychain</a> - dotazy jak s aplikací pracovat, hlášení chyb a vůbec povídání o ní.
Heureka Watchdog Dotazy, náměty i hlášení chyb aplikace Heureka Watchdog.<br>Pro vyzkoušení aktivujte <a href="https://store.mergado.com/detail/heurekawatchdog/">Heureka Watchdog v Mergado Store</a>.
Data Owl Data Owl aktuálně zprocovává tyto zdroje dat * Heureka statistiky podle měření konverzí * Heureka Sortiment report * Google Analytics. Instalujte v Mergado Store na stránce <a href="https://store.mergado.com/detail/dowl/">Data Owl</a>.
URL checker Dotazy, náměty i hlášení chyb aplikace URL checker. Aktivujte <a href="https://store.mergado.com/detail/urlchecker/">URL checker v Mergado Store</a>.
Feed Image Editor Nápady, novinky i hlášení chyb aplikace Feed Image Editor. Ta pomáhá v optimalizaci obrázků produktových kampaní na Facebooku. Zkoušejte a aktivujte <a href="https://store.mergado.com/detail/feedimageeditor/">Feed Image Editor v Mergado Store</a>.
Feed Image Editor eXpress Nápady, novinky i hlášení chyb aplikace Feed Image Editor eXpress. Ta pomáhá přizpůsobit rozměry obrázků produktových kampaní na Facebooku, aby se zobrazovaly správně. Bez ořezů a jiných deformací. Aktivujte a vyzkoušejte <a href="https://store.mergado.com/detail/feedimageeditorexpress/">Feed Image Editor eXpress v Mergado Store</a>.
Sklik GA Importer Mini Nápady, novinky i hlášení chyb aplikace Sklik GA Importer Mini. Ta pomáhá automaticky přenášet inzertní náklady z Skliku do Google Analytics.<br> Náklady je možné importovat pro jeden e-shop, který máte v Mergadu napojen. Vhodné pro e-shopaře.<br> Aktivujte a vyzkoušejte <a href="https://store.mergado.com/detail/sklikgaimportermini/">Sklik GA Importer Mini v Mergado Store</a>.
Seznam Index Checker Dotazy, náměty i hlášení chyb aplikace Seznam Index Checker, která kontroluje, zda jsou vaše URL adresy ve feedu správně zaindexované na českém vyhledávači <a href="http://Seznam.cz">Seznam.cz</a> a pomáhá počet indexovaných URL zvyšovat.<br> Aktivujte a vyzkoušejte <a href="https://store.mergado.com/detail/seznamindexchecker/">Seznam Index Checker v Mergado Store</a>.
Pricing Rank Příliš drahé nebo zbytečně levné? Aplikace Pricing Rank poskytne Vašemu e-shopu přehled o tom, jak si stojí vaše zboží v porovnání s konkurencí a pomůže vám nastavit vaši cenovou politiku. Více na stránce <a href="https://store.mergado.com/detail/pricingrank/#about">Pricing Rank</a> v Mergado Store.
Crediteam Dotazy, náměty i hlášení chyb aplikace Crediteam. Aktivujte <a href="https://store.mergado.com/detail/crediteam/">Crediteam v Mergado Store</a>.

Vítejte v diskusi o aplikacích [Aplikace] (1)
Ze života lišáka - Bidding Fox live* ( 2 ) [Bidding Fox] (22)
Pricing Rank pro hlídání vašich cen [Pricing Rank] (16)
Párování ve Watchdog - výběr kategorie [Heureka Watchdog] (2)
Chodí upozornění na staré klienty [Crediteam] (4)
Hausnumera v aplikaci Crediteam - nesedí moc čísla [Crediteam] (4)
Pricing Rank - výsledky samostatně pro jednotlivé cenové politiky [Pricing Rank] (1)
Lepší export dat z Pricing Ranku [Pricing Rank] (1)
Není zjištěn stav [Crediteam] (11)
Postřehy - skrýt shopy, informaci o připojení [Crediteam] (3)
Řazení dle abecedy [Crediteam] (5)
Hlídání Google adwords v Crediteamu [Crediteam] (8)
Hlídání kreditu i mimo shopy v Mergadu [Crediteam] (1)
Watchdog umí nově vyhledávat ve spárovaných produktech [Heureka Watchdog] (1)
Název kategorie není kvalitní [Heureka Watchdog] (3)
Watchdog ukazuje nekvalitní kategorii u Heureka kategorií [Heureka Watchdog] (2)
Co kdyby uměl URL Checker generovat element s http statusem? [URL checker] (4)
Pricing Rank - tipy a náměty na vylepšení aplikace [Pricing Rank] (4)
Tipy na vylepšení aplikace Seznam Index Checker [Seznam Index Checker] (2)
Tuning Administrace URL Checkeru [URL checker] (1)
Feed image editor - len 1 formát na 1 export? [Feed Image Editor] (6)
Feed Image Editor live* ( 2 ) [Feed Image Editor] (21)
Novinky ze sovího hnízda - Data Owl live* [Data Owl] (7)
Jak dlouho se zpracovává importovaný soubor [Import Ant] (2)
Watchdog aktualizace [Heureka Watchdog] (7)
Mailová notifikace [URL checker] (3)
Watchdog nezobrazuje data [Heureka Watchdog] (7)
URL checker - stáhnout seznam [URL checker] (8)
Článek o Feed Image Editoru [Feed Image Editor] (2)
URL Checker - nehlási e-shop, ktorého sa problém týka [URL checker] (6)