Chodí upozornění na staré klienty

mergado-aplikace

Ahojte,

Crediteam jsem zapl v prosinci, na konci roku nám končila správa jednoho klienta.

Přístupy jsou již ukončeny, mosty spáleny, V Crediteam stejně jako v Mergadu řádek s eshopem zmizel, ale nahoře v notifikacích mi zarputile každý den hlásí, že na tom eshopu, kde již nemám přístupy ( a má dokonce změněná hesla na Heurece, ať se tam nedostaneme) tam a tam došel kredit a tam a tam se blíží zůstatek účtu nule.

Neboli mě zpravuje o eshopu, který v Mergadu dávno nemám a neměl bych o něm vědět :slight_smile: (ani klient si to určitě nepřeje)

Zkuste pořešit. + možná otestujte, když přidám nový eshop do již běžícícho Crediteamu, zda fungují notifikace správně, přijde mi logické že by tam taky mohl být problém. (že pokud starý eshop nemizí, tak nový se třeba neobjeví)

Petr

Ahoj, tahle chybka je už nahlášená vývojáři k opravě, každopádně díky, že jsi napsal. Lze to ihned vyřešit uživatelsky, pokud si aplikaci v Mergado Store vypneš a znovu zapneš.

Aplikace si totiž pamatuje eshopy, ke kterým měl uživatel přístup v době jejího zapnutí. Jejím vypnutím se to “zresetuje” a potom když si ji následně zase zapneš, už si načte jenom aktuální eshopy, ke kterým máš nyní přístup.

Nevidím appku ve Storu :slight_smile: jste ji nechali asi “zmiznout”, takže se nedá ani vypnout :slight_smile:

https://store.mergado.com/detail/crediteam/#about

kdyžtak napiš, až to zase spustíte, do té doby restart asi není možný

Ano, dočasně jsme ji z Mergado Store stáhli, aby si ji nezapínali noví uživatelé.

Vypnout u těch stávajících se dá. Stačí v Mergadu (v libovolném exportu) na stránce Aplikace -> dole v tabulce s přehledem aktivovaných aplikací -> kliknout na řádku s Crediteamem na ikonku úplně vpravo. Tím se appka vypne. :wink: