Napojte se na Allegro s MERGADO Marketplaces

image

Co aplikace umí

Aplikace se zabývá tvorbou a následnou synchronizací nabídek ze zdrojového datového napojení (například MERGADO), do cílového datového napojení (například Allegro). Pro tuto chvíli, aplikace MERGADO Marketplaces slouží ke snadnému propojení s vašim Bussines účtem na polském Allegru, tvorbě produktových nabídek a jejich automatické synchronizaci. Aplikace MERGADO Marketplaces je zatím beta verze a plánujeme její rozšíření o napojení na další marketplaces.

Jak vám aplikace pomůže

 • Automatický navrhnout, vytvořit a nahrát produktové nabídky z vašeho XML feedu v MERGADU.
 • Synchronizovat každých 15 minut dostupnosti produktů.
 • Synchronizovat každých 15 minut stavy produktových nabídek.
 • Vytvářet a synchronizovat neomezené množství produktových nabídek.
 • Rychle a snadno propojit MERGADO s Allegrem. Nekopírujete secret key, ani login. Stačí se jen přihlásit do Allegro bussines účtu a do MERGADA zároveň.

:bulb: TIP: Jako tržiště Allegro v Polsku nemá konkurenci. Každý měsíc Allegro navštíví více než 18 milionů zákazníků, kteří v jeho nabídce najdou na 160 milionů produktů. Jeho služby denně využívá přes 140 tisíc e-shopů.

Beta verze aplikace - Testování

Vydali jsme sice první, ale veřejnou “betu” MERGADO Marketplaces. Aplikace je funkční, prošla vývojářskými testy, interním klikáním a pokusy aplikaci rozbít, to nám však nestačí. Chceme pro vás mít 100% funkční a odladěnou aplikaci. Toho docílíme jen díky vaší zpětné vazbě. Zapojte se do našeho bezplatného uživatelského testování ještě dnes a zajistěte si tak místo v testovací skupině. Pro registraci do testovací skupiny nám napište na mail: ordelogy@ordelogy.com.

Doplňující informace

MERGADO Marketplaces nyní umí připravit produktové nabídky pro Allegro z feedu nahraném v MERGADU a jejich automatickou synchronizaci. Aplikace nevytváří csv a nebo xml soubor, ale má vlastní API napojení na Allegro. Plán je, aby aplikace v dalších verzích uměla i další napojení na další zdroje dat (nejen MERGADO) a na další marketplaces - Alza, Mall, atd.

Aplikace je zdarma do konce října 2022 k otestování. Nastavení aplikace od nás v rámci testování je také zdarma.

K testování je potřeba MERGADO, aktivovat MERGADO Marketplaces, mít připravený feed s EANy a dostupnostní feed pro Heureku (nebo Mall, nebo jiný feed s aktuální dostupností). Povinné elementy jsou EAN, PRICE, CURRENCY a PRODUCT_ID. Dále aktivní business účet u Allegro.

Testování probíhá tak, že:

 • Nám odsouhlasíte testování na e-mail ordelogy@ordelogy.com.
 • Předáte přístupy do Allegra.
 • Přidělíte přístup do MERGADA na ad@ordelogy.com s právy zápis.
 • Sdělíte nám, který feed chcete použít.
 • Doplníte nám dostupnostní feed a my vše ostatní uděláme za vás.
 • Případně jiné doplnění informací, jako které produkty na Allegro chcete napojit anebo jiné důležité detaily.
 • Allegro účet musí být typu "business"a musí být aktivovaný a nastavený (podmínky vrácení, doprava etc…).

:bulb: TIP: Nastartujte ziskovou inzerci na nejpopulárnější polské e-commerce platformě s pomocí MERGADA a jeho rozšiřující aplikace MERGADO Marketplaces.