Není zjištěn stav

mergado-aplikace
crediteam
hlídání-kreditu

Zdravím,
apku mám pár dnů zapnuto, ale jsem z ní v rozpacích.

Jestli mně opravdu má šetřit čas?

Když se podívám na přehled, tak věčně je tam nějaký shop kde to píše, že došel kredit.

Crediteam – pristup¨

Podívám se na připojení. Je v pořádku. Podívám se do zbozi. kreditu je tam dostatek.

Ale v apce svítí 0.
Když se na to podívám, tak hned musím mrknout kde je zrada…Jinak mně to svědomí nedá, jestli náhodou opravdu nedošel. Nejde tam dát něco jiného za stav. Nezjištěno…?

= Když se to kontroluje 4x za den, tak když se to jednou nenačte, tak při dalším pokusu se to již načte?

Plus se dívám na jiný shop, který ukazuje že je spojení špatné, přitom údaje jsou zadané správně.

com
Prokliknu to a přihlašovací údaje jsou v pořádku.

??? Co s tím ???

Při x shopech co jsou v účtu je to na denním pořádku… Že se to ne vždy zadaří.

A spíš to bude souviset s aplikaci Credito.

credito

Kdy té se něco nezdá, ale crediteam chybu nehlásí, když kredit je vidět…

@ludekvolejnik jak toto vypadá prosím?

Kdy bude sjednána náprava?

@petramikulaskova vypdá to na zablokování ze strany Heureky. Popsal jsem zde:

Vypadá to že nás Heureka zablokovala. Situaci řešíme. Podrobnosti zde:

https://forum.mergado.cz/t/heureka-omezila-poskytovani-statistickych-dat-uzivatelum-mergada/667

Ta stejná chyba je i na Zbozi.cz Tam to taky hlásí že není kredit a přitom je.
A spojení vypadá v pořádku.

com

Chování aplikace Crediteam se netýká Heureky. Je to na autora aplikace. @ludekvolejnik se s ním snaží spojit a motivovat ho k řešení. Luďa jistě sám rád brzy sem napíše, jak se mu to povedlo.

Volal jsem, psal email, zadal issue, zatím však nemám od vývojáře reakci. Budu se snažit jej kontaktovat i dnes.

Vývojář se mi už ozval, že se na to podívá, dnes jsem se mu opět připomněl, tak snad to brzy vyřeší.

Ráno to vypadalo, že je vše ok. A nyní tři shopy kde je kredit na 0. Klíčenka i Credito je ok u daného shopu.

Ps. Myslím, že je to špatně. Poslední aktualizace: 21. 12. 2017 - 08:07
8:07 to bylo ještě v pořádku. Tak jestli je tam nějaký renonc v hodinách.

Díky za info Peti, připsal jsem to do zadání vývojáři. Jakmile to opraví, napíšu sem zprávu.