Postřehy - skrýt shopy, informaci o připojení

náměty
mergado-aplikace
crediteam

Zdravím, mám nějaké shopy, ke kterým mám nasdílený přístup, ale kredit si hlídá klient.
= nepotřebuji/nechci vidět informací o tomto shopu.

Pak je tam to nepřipojeno. Raději bych tam neměla nic. Nebo tam kde to není připojeno, tak se nic nezobrazovalo.

Mám slovenskou verzi shopu a ten nikdy nebudou na České Heurece.

Takto je to pro mne matoucí a potřebuji focus na to co mám řešit a vidět a ne další informace…

Lze to nějak poladit?

Ideálně které shopy chci měřit a u daných shopů dané srovnávače.
Pro začátek by stačilo, kdyby to respektovalo ty srovnávače, co mám zadání v Klíčence a nefigurovalo tam pak to nepřipojeno.

Děkuji.

com

Ahoj Peti,

tohle vše už má vývojář aplikace Crediteam zadané k zohlednění. Problém je, že na vývoj aplikace má velmi málo času. Proto se hodně užitečných tipů zatím nepodařilo v Crediteamu zohlednit.

Jen pro zajímavost, tohle je již zadané v plánu:

• Možnost nesledovat některé exporty
  • Možnost nesledovat některé eshopy
  • Nesledovat kredit u vypnutých exportů

Z hlediska další vylepšení aplikace např.:

• Možnost nastavit limit kreditu (kdy přijde upozornění, že kredit poklesl pod nějakou hladinu)
  • Stránkování, řazení, doplnění data poslední aktualizace, filtrace v podrobném přehledu
  • a docela hodně dalších funkcí

Takže jakmile se vývojáři podaří najít čas na další rozvoj appky, má v zásobníku plno funkcí, do kterých se může pustit.

Ok. Díky za info. Že to bude zohledněno. :wink:

Ps asi by bylo vhodné tam přidat i Hledejceny, když je to zadané v klíčence. A případně Sklik.