Z krtkova života - Merging Mole live*

xml

#1

Minulý týden spatřila světlo světa nová aplikace. Umí slučovat varianty položek zboží v XML feedu do jediné výstupní položky zboží. Je to jiný přístup, než který byl dosud preferován v drtivě většině případů (protlačit do inzerce co nejvíc položek zboží) - holt někdy to ideální postup není.

Podrobnosti popsal @lukashorak ve článku. Děkuji.

Instalovat aplikaci můžete zde:

Děkuji všem, kdo pomáhali odladit chod.

Dotazy či zpětnou vazbu pište prosím na podporu Mergada. do našich rukou se dostane.

Do tohoto vlákna budu posílat případné budoucí aktualizace. Pokud Vás zajímají, zaklikněte sledování tohoto vlákna. Budoucí novinky Vám přijdou v e-mailové notifikaci. Děkuji.

Sn%C3%ADmek%20z%202018-12-19%2011-08-47


Každá velikost jako samostatný produkt - odstranění
uzavřeno #2

#3

Hezké video :clapper: s příkladem použití #apps:merging-mole.

autorům moc děkuji :clap:.


#4

Nová verze aplikace :hamster: Merging Mole přinesla v pondělí 11. 2. 2019 tato vylepšení:

Nový widget

merging-mole-widget
Nově obsahuje číslo s počtem sloučených variant. Jde o počet SHOPITEMS, které zbudou po slučování na výstupu! Jde o zajímavost pro přibližný odhad fungování Merging Mole.

Podpora úprav hodnot párovacího elementu jinými pravidly v Mergadu

V nastavení aplikace je nutno zvolit, podle hodnot kterého elementu bude Merging Mole vybírat duplicitní položky pro sloučení. Tento element nebylo možné doposud nejprve upravit jinými pravidly v Mergadu a až následně poslat do krtka. To byl problém, neboť Mergado zpracovává data e-shopů paralelně - souběžně řadu produktů najednou. Upravili jsme fungování krtka tak, aby si s tímto dokázal poradit. Nově tedy můžete nejprve hodnoty elementu pro párování nejprve upravit jinými pravidly v Mergadu a až následně je poslat do Merging Mole. To se může hodit např. pro odstranění nějakých parametrů v URL, variant z názvů aj.

Nechť Vám Merging Mole přináší užitek :wink:.

Instalujte aplikaci v Mergado Store: