Nový formulář výběrů - zpětná vazba

Ahojte, prosím o radu: v prípade, že importujem výbery z iných exportov a chcem znova použiť preddefinované MQL a nie vlastný MQL dotaz, nedokážem výber upraviť. Hlavne ak sa jedná o použitie “je ve výčtu” tak to neviem upraviť viď obrázok:

je možné sa na to pozrieť, aby som za každým pri úpravách nemusela resetovať celé pravidlo a vytvárať výber od znova? v prípade viac info mi píšte DM alebo e-mail.

ďakujem za pomoc

2 Likes

Ahoj Jani, rada by byla, tento výběr si přenést ručně :white_flag: , protože jinak se importem výběrů vždy výběr převede na MQL dotaz. V tomto případě je to na škodu, uznávám, protože potom nejde snadno hodnoty editovat. :expressionless:

Ptal jsem se vývojářů, proč to takhle funguje a zda by šlo importovat výběry se zohledněním toho, jak ve zdrojovém exportu byly vytvořené (zda formulářem nebo jako MQL) a je to prý dost komplikované, že se tam musí po technické stránce ošetřovat mnoho možných situací, které sice nemusí, ale mohou nastat. Jako třeba co se má stát když v cílovém exportu nebude existovat element, který je ve výběru použitý, apod.

Ještě mě napadá rada, že funkce pro duplikaci celého exportu přenáší výběry lépe, tj. stejně jak jsou vytvořené. A pokud s úpravami na novém exportu začínáš, tak třeba začít duplikací celého exportu by mohlo být za určitých okolností méně pracné řešení. :man_shrugging:

Ahoj @ludekvolejnik ďakujem za zistenie u chalanov. Tvoj návrh pre mňa nie je úplne užitočný, ak mám totiž zabehnuté feedy, ktoré používam už dlho a nasadzujem u klienta nejakú kampaň len na vybrané produkty, tak si to vždy pripravím na jednom exporte a kopírujem to potom do zvyšných 4-5 exportov.
Pripravovať to za každým ručne môj čas veľmi neušetrí, ale ak nie je cesta, musím podporiť svoju pracovnú vôľu :wink:

Ďakujem :pray:

1 Like

Vaše zpětná vazba :+1: :-1: je pro nás důležitá. Náš tým spojil síly, aby vám v nejbližším release (11. 8. 2021) vrátil seznam výběrů na záložku s formulářem výběrů. Seznam bude možné schovat, tak aby jej mohl každý uživatel používat podle svých potřeb :writing_hand: .

Samotnou práci s výběry (editace, filtrace, informace o počtu pravidel a další) ponecháváme v záložce výběry. Důvodem je hlavně malý prostor okna a nemožnost přidání dalších funkcí do budoucna :new: . Například už nyní se rýsují plány na štítky či označení oblíbených výběrů :star: .

Abychom vám ušetřili další čas, tak jsme přidali i přímý odkaz z menu do Uložených výběrů :speedboat: .

127339062-122b474b-2f77-4690-b518-45d4464287bb

:information_source: Na dalších úpravách a vylepšeních postupně pracujeme a budeme rádi, za vaši další zpětnou vazbu. :slight_smile: Určitě sledujte vlákno: Novinky a release v Mergadu :mergado: :star2:

@janadzurickova @michaltrousil @evelin_kissova

5 Likes