O kategorii Pairing Bear


#1

Nápady, novinky i hlášení chyb aplikace Pairing Bear. Ta vám pomůže automaticky spárovat produkty na Heurece během pár kliknutí. Využívá data z reportu Heureky Spárovanost produktů a funguje na základě shody EAN kódů.
Aktivujte a vyzkoušejte Pairing Bear v Mergado Store


#2

Zdravím, kedy bude Pairing Bear pre export Heureka.sk?


#3

Mám rovnakú otázku :slight_smile: . Kedy bude Pairing Bear dostupný aj pre heureka.sk?


#4

Dobrý den,
Pairing Bear už pro export Heureka.sk dostupný je.

Přeji pěkný začátek týdne


#5

Dobrý den, při používání aplikace jsem narazil na zvláštní chování. Ve chvíli, kdy aplikace najde podle EANu produktovou kartu, aplikace změní element PRODUCT tak, že zachová původní název produktu a přidá za pomlčku nový název, který vychází z názvu produktové karty. Vzniká tím duplicita a název nevypadá příliš dobře, nebylo by lepší název zcela přepsat než jej jen doplnit o defacto duplicitní hodnotu?


#6

Dnes mi Pairing Bear zblbol s sposobil neprijemnost, ktoru sam neviem nijak napravit. Pri nahrani CSV z heureky mi odparoval 296 produktov, 23 zaktualizoval a 2 pridal. Takze ich zostalo 25.
Z odparovania som zostal zaskoceny a dufal som, ze islo len o nejaku drobu chybu pri uploade a ze opatovne nahratie CSVcka pomoze. Nestalo sa tak. Pri dalsom importe Pairing Bear aktualizoval 8 produktov a pridal dalsich 17. Takze miesto povodny cca. 320 naparovanych produktov tam mam teraz 43. Tomu hovorim medvedia sluzba :frowning: Kto mi s tym vie pomoct? Vopred vdaka.


#7

Prosím pošlete nám na naši technickou podporu (na email mergado@mergado.cz nebo *.sk) o jaký jde e-shop a ideálně ještě připojte aktuální CSV stažené z Heureky pro Pairing Bear, ať se na to můžeme podívat.
Děkuji.


Problem s importom
#8

E-mail odoslany.