Aktuální potíže s přegenerováním (importem dat) projektů

:warning: Po včerejších problémech s databází evidujeme problém u některých projektů, kde se neimportují změny ve vstupním feedu (tedy se neaktualizují data) a u nových projektů nejde produkty importovat vůbec.

Zatím se zdá, že se to týká hlavně některých Google projektů. Rozsah zatím zjišťujeme a celý problém prioritně řešíme. Pokud problém evidujete i u svých projektů, prosíme o nahlášení, pomůže nám to situaci rychleji vyřešit.

Děkujeme za součinnost a omlouváme se za komplikace.

1 Like

Problém se týká i nás. Prozatím jsme si všimli, že se neimportují feedy pro Google Merchants [DE]. Prosíme o info, kdy by problém mohl být vyřešen.

2 Likes

Dobrý den, problém se týká i nás - Ve vstupním feedu projektu Heureka.cz - produktový CZ nebyly nalezeny žádné produkty, stejně tak i pro zboží.cz - nefunguje aplikovaní pravidel → Převod MERGADO XML [CZ] → Heureka.cz - produktový [CZ], stejně tak pro zboží.cz. Máme tedy v hlavní sezóně prakticky mrtvý eshop oproti konkurenci

Problém sa týka aj nás. Evidujeme ho pri feedoch pre Google Nákupy a DSA.

:white_check_mark: Oprava byla právě nasazena a na zkušebních projektech se už data importují. Prosím spusťte si ručně přegenerování a dejte nám vědět, zda už je i u vás vše v pořádku nebo potíže přetrvávají.

1 Like

:bulb: Doplním jen TIP, že ručně můžete spustit přegenerování feedu konkrétního projektu v levém menu:
NastaveníPřegenerování → tlačítkem Přegenerovat vše (obvykle stačí použít jen “Přegenerovat změněné”, ale v tomto případě bych doporučil “Přegenerovat vše”).

Dobrý den, po přegenerování vše vypadá v pořádku. Dobrá práce :+1:

2 Likes