Aplikování pravidel na výběr

Ahoj, když mám feed o 10000 položkách a pár pravidel, tak aplikace pravidel trvá cca 30 minut.
Při práci ale se dívám jen na výsek položek, kde potřebuji něco aplikovat.

Stačí mně aplikovat pravidla jen určitý vzorek. Díky tomu se mně velmi rychle aplikují úpravy.

Je něco takového možného v blízké budoucnosti.

2 Likes

@ludekvolejnik naslouchá pozorně.

Nicméně v krátkodobém plánu takového není nic. Byl cíl mít MERGADO rychlé tak, abys to nemusela řešit. Před středečním releasem to bylo dobré. Teď kluci řeší hlavně usedání nových databází. A to je ještě na nějaký čas vytíží. Umíš si to představit :thinking:.

1 Like

Zahrnuto do vývojových tipů, děkujeme za námět @petramikulaskova

Uklízím zde po letech a funkce dodnes nasazena není. Není ani v plánu. Cílem je zrychlit přegenerování dat natolik, aby nebyla potřeba. V tomto směru probíhá řada úkolů. Např. teď v lednu byly nasazeny optimalizace s cílem zvýšit rychlost, proběhly úpravy na hlavní databázi produktů. V příštím týdnu proběhne odstávka která s tím také souvisí. Vývojáři budou nasazovat nový koncept ukládání produktových dat. Dále je na cestě nový, hodně výkonný, server. Ten by měl také pomoci. Nasazení serveru předpokládám v únoru. Takže na tom makáme :smiley:

1 Like

Já bych řekl, že řešení jsme nasadili v podobě funkce “sledování produktu při průchodu pravidly”:

Takže tady máme splněno, byť to tu nebylo dopsáno.

Funkce byla přidána v lednu 2019 a později vylepšena v rámci release v srpnu 2019.