Audit feedu - výsledky feedu - závažná chyba - povinnné parametry

Dobrý den,
mám dotaz k auditu feedu a jeho výsledkům. Kontrola odhalila, že prý nemáme doplněné všechny parametry pro dané kategorie. Přes odkaz na kterém jsou všechny kategorie heureky jsem zjistil, že parametry pro dané kategorie máme vyplněné. A máme tam i parametry navíc, které nejsou povinné.
Můžete mi někdo poradit, jestli přehlížím někde nějakou chybu?
Děkuji

1 Like

Audit vyhodnocuje názvy parametrů přesně podle specifikace Heureky, která má pro daný sortiment jako povinný parametr Velikost s velkým V, ale ve feedu máte parametr velikost s malým v.

Tohle je důvod, proč audit “nenašel” u produktů povinný parametr a zobrazuje ve výsledcích chybu:

Produkt neobsahuje všechny povinné parametry pro danou kategorii.

Zkusíme zjistit, zda Heureka vyžaduje přesné názvy (včetně velikosti písmen) nebo by zvládla i názvy parametrů malými písmeny (což předpokládám, že by zvládla). Podle toho potom případně audit vylepšíme. Nyní je audit docela striktní. :thinking:

V účtu heureky ty produkty v chybovém hlášení nikde nevidím. Ve feedu máme i další parametry např. barvu (také s malým písmenem).Tím pádem by MERGADO muselo vykazovat chybové produkty i s tímto parametrem. Mrkněte na to. Budu moc rád, když to dáme nějak do kupy, aby mě to zbytečně nestrašilo :slightly_smiling_face: Děkuji

1 Like

Je to tak, Heureka na velikosti písmen v názvech parametrů nebazíruje, máme to od nich potvrzeno. Audit feedu tedy upravíme, aby nebyl tak moc přísný. Vývojářům jsem tento námět předal, děkuji za upozornění na něj. :+1:

Děkuji :ok_hand: :+1: