Audit - "Zboží je asi vyprodáno"

Zdravíčko,

kluci, můžu se zeptat, z čeho audit čerpá, než vyhodí tuto hlášku (Zboží je asi vyprodáno)? Mám to po auditu téměř u všech produktů, DELIVERY_DATE je 0 - skladem a nenapadá mě, podle čeho na to pan Mergado přišel. Jinak ty produkty samozřejmě vyprodané nejsou.
Děkuji za info.

Pošli prosím soukromou zprávu s odkazem na konkrétní audit.
Děkuji.

Dobrý den… mám stejný problém, který popisován v tomto tématu. Jak můžu postupovat?

Díky AF

Zašmátrám v paměti, protože toto pravidlo jsem popisoval už hodně dávno…
…podívej se v první řadě na názvy a v druhé na popisy zboží, které tento validátor našel. Tuším, že byl určen pro situace, kdy správce e-shopu napíše např. do názvu PRODUCT nebo PRODUCTNAME zboží nyní nemáme skladem. A pak přijde, hodnota DELIVERY_DATE se změní na 0, ale ten text v názvu zboží zůstane. A odrazuje zákazníky.

Pomohly tyto řádky?

Dobrý den, také mám stejný problém u 3 produktů, jeden produkt je skladem až 30.6. 2021, ale ty dva zbývající mají delivery date 1… Můžete se na to mrknout? :slight_smile: Moc děkuji

2 Likes

Informaci “Zboží je asi vyprodáno” vyvolá popis produktu, pokud obsahuje určitá slova.

Konkrétně hledá audit v DESCRIPTION tyto výrazy:
vyprodan, vyprodán, vypredan, nedostupn a pokud některý z nich najde, zobrazí tuto hlášku.

Zda je to vhodná kontrola nebo ne je otázka. :thinking:

1 Like
Je kontrola slov: vyprodan, vyprodán, vypredan, nedostupn auditem feedu v elementu DESCRIPTION přínosná?
  • Ano
  • Ne
0 hlasující

Ahoj,
setkávám se s tím, kdy klient nedostupnost produktu řeší i tak, že to napíše do popisu produktu. Pro návštěvníka produktu je to užitečná informace.
Otázkou pro marketéra je, odkud návštěvník přišel a jestli to byl návštěvník z placené kampaně - zkontrolovat jaké, z jakých dat reklamních systém vychází a popřípadě proč by ji měl klient platit.

Při auditu mi dává smysl tuto informaci nějak ukázat (ono “Zboží je asi vyprodáno”) a s následnou naší akcí zkontrolovat, jestli se dobře odesílá DELIVERY_DATE do srovnávače zboží.

Možná by bylo dobré upravit Pravidlo Auditu tak, aby při vyhledání těch slov v DESCRIPTION zkoukl i DELIVERY_DATE (je-li prázdné atp.).

1 Like

Díky - už jsem našla problém :slight_smile:

2 Likes