Biano Pixel overenie

Ahojte, na web sme pomoci MERGADO Pack vložili naše Merchant ID z webu BIANO SK. Vložili sme ho do administrácie MERGADO pack pre WordPress a zaškrtli nech je aktívne. No ako si vieme overiť funkčnosť ? Pretože v BIANO admine mi to nič zvláštne nepíše a stále mám pri BIANO Pixel krok ( 0 / 3) akokeby žiaden nebol splnený. Postupovali sme podľa videa https://www.youtube.com/watch?v=C5zKixtN6ng no BIANO administrácie je už zmenená a žiadne pole Validace Eventov tam nemám

Funkčnost se ověří sama po první objednávce, mělo by být potom (s určitým zpožděním, cca do druhého dne) vidět v administraci BIANO. Doporučuji tedy vyčkat na první objednávku nebo provést testovací a druhý den zkontrolovat BIANO administraci. :wink:

Ďakujem, už mi aj v admine BIANO nabehli tie eventy… no píše mi to 100% nespárovaných produktov, zasielam aj screen. Ako to vyriešiť ? Resp. čo je zlé ?

Počkal bych do druhého dne, případně se zeptejte Anny Dřevěné, Vašeho kontaktu pro Biano, v čem je problém.

Dobrý den, dokončili jsme ověření a konfiguraci pro pixel Biano, ale nyní čelíme problému s nespárovaným produktem. Pokusil jsem se kontaktovat partnera Biano, řekli: „produkty mají různá ID ve zdroji produktů a na vašem webu.“ ale id produktu je totéž, liší se pouze atributem produktu, protože používáme přátelskou adresu URL

pro lepší porozumění naleznete přiložené snímky obrazovky

Zajímalo by mě, jestli byste mi s tím mohli pomoci

Díky předem

1 Like

Ano, je potřeba upravit ITEM_ID tak, aby obsahovalo ID konkrétní varianty. Biano má tedy pravdu v tom, že ITEM_ID varianty barvy “Super natural” není 1568, protože to je společné ID pro dvě varianty…
Řešením je doplnit ITEM_ID o část specifikující ID konkrétní varianty: 1568-11359.

Tohle můžete v Mergadu snadno nastavit různými způsoby, např. hromadným přepisovacím pravidlem (ve smyslu “pokud je hodnota v ITEM_ID 1568, ať se nastaví hodnota do ITEM_ID 1568-11359” - takhle funguje v Mergadu pravidlo typu Hromadné přepisování dle hodnot) , manuální změnou, importem dat z CSV…

Škoda, že nemáte tu druhou část ID v nějakém elementu ve vstupním feedu, pak by stačilo jen jedno pravidlu typu Přepsat, kde si obě části ID spojíte.

Zdravím,
trochu to doplním. Pokud budete používat pro implementaci Pixelu i Biano Feedu MERGADO Pack + MERGADO, tak tento problém mít nebudete.

Baino Pixel skrze náš plugin posílá ID produktu konkrétní varianty.
image

A feed z MERGADO Packu a následně výstupní feed z Mergada pro Biano posílá stejné ID varianty.

2 Likes