Bidding Fox Elements NEWS (release notes)

logo-full

:arrows_clockwise: Release notes

V tomto vláknu vás budeme upozorňovat na nové verze aplikace Bidding Fox Elements.

:page_with_curl: Podrobněji se o jednotlivých funkcích můžete dočíst na našem blogu: Články na téma Bidding Fox Elements :: Bidding Fox

Verze #2.9.0 :spiral_calendar: 26. 7. 2023

  • :sparkles: Nová verze Elements sebou přinesla lehký redesign, který má za cíl především usnadnit používání aplikace a zlepšit její přehlednost. K tomu se také váže nová stránka Nastavení, kde najdete seskupené a popsané možnosti napojení u jednotlivých sekcí.

  • :computer: Pro pokročilé uživatele, kteří mají BFE zapnuté na nějakém nestandardním formátu projektu, jsme přidali možnost ručně zvolit párovací element (jak pro všechny produkty, tak pro párovaní dat z GA4).

  • 🛜 U napojení na Zboží.cz API je nově také možné si rychle ověřit správnost zadaných údajů. K tomuto účelu jsme přidali na stránku Nastavení tlačítko Otestovat spojení.

  • :warning: Přidali jsme také na hlavní stránku dvě upozornění - o brzkém vypnutí Universal Analytics a o nutnosti vytvářet MERGADO výběry na výstup, pokud chcete využívat BFE elementy v dalších pravidlech.

Pokud máte nápady na nové funkce nebo se trápíte s těmi současnými, napište nám zde na fóru nebo na email podpora@biddingfox.com

3 Likes

Verze #2.10.0 :spiral_calendar: 22. 11. 2023

  • :christmas_tree: V rámci poslední aktualizace jsme přidali malou, ale klíčovou novinku. V každé sekci nyní automaticky probíhají kontroly, které analyzují vlivy na funkčnost aplikace při plnění elementů dané sekce. Tímto způsobem máte možnost ověřit správnost nastavení ještě před aktivací dané části. V případě nalezení chyby bude v záhlaví sekce zobrazena výrazná červená ikona s vykřičníkem, signalizující přítomnost problému. Po rozkliknutí ikony budou detailní chybové zprávy prezentovány spolu s možností deaktivovat příslušnou kontrolu.

Věříme, že i tato novinka vám zpříjemní uživání aplikace. Pokud máte nápady na nové funkce nebo se trápíte s těmi současnými, napište nám zde na fóru nebo na email podpora@biddingfox.com

2 Likes

Verze #2.11.0 :spiral_calendar: 17. 1. 2024

:sparkles: Nově má uživatel možnost upravit párovací adresu přímo v aplikaci BFE, tak aby se mu párovala data z GA4 k produktům. Doposud musel vytvářet v Mergadu pravidla na úpravu.

BFE_2_11_0

2 Likes