Bidding Fox Elements NEWS (release notes)

logo-full

:arrows_clockwise: Release notes

V tomto vláknu vás budeme upozorňovat na nové verze aplikace Bidding Fox Elements.

:page_with_curl: Podrobněji se o jednotlivých funkcích můžete dočíst na našem blogu: Články na téma Bidding Fox Elements :: Bidding Fox

Verze #2.9.0 :spiral_calendar: 26. 7. 2023

  • :sparkles: Nová verze Elements sebou přinesla lehký redesign, který má za cíl především usnadnit používání aplikace a zlepšit její přehlednost. K tomu se také váže nová stránka Nastavení, kde najdete seskupené a popsané možnosti napojení u jednotlivých sekcí.

  • :computer: Pro pokročilé uživatele, kteří mají BFE zapnuté na nějakém nestandardním formátu projektu, jsme přidali možnost ručně zvolit párovací element (jak pro všechny produkty, tak pro párovaní dat z GA4).

  • 🛜 U napojení na Zboží.cz API je nově také možné si rychle ověřit správnost zadaných údajů. K tomuto účelu jsme přidali na stránku Nastavení tlačítko Otestovat spojení.

  • :warning: Přidali jsme také na hlavní stránku dvě upozornění - o brzkém vypnutí Universal Analytics a o nutnosti vytvářet MERGADO výběry na výstup, pokud chcete využívat BFE elementy v dalších pravidlech.

Pokud máte nápady na nové funkce nebo se trápíte s těmi současnými, napište nám zde na fóru nebo na email podpora@biddingfox.com

3 Likes