Bidding Fox Feedback

Dobry den,

po mesicnim testovani Bidding Fox (BF) zasilam zpetnou vazbu:

  • absence podpory GA4
  • kriticke problemy s API, platny nove vygenerovany klic neprenasi vporadku data, BF hlasi neplatby API klic, ale na check spojeni reaguje ze je vporadku, API klic je novy vporadku ID i API jsou vyplnene-ulozene
  • I po zadani API jsou data mezi BF a Zbozi spatne synchronizovana. Jiny pocet sparovanych produktu atd.
  • Modul PS casto odesila neplatna data o konverzich do zbozi a nasledne je mereni konverzi deaktivovatno
  • Podpora pouze jedne sazby DPH u produktu

Tak trochu bych rekl nefunkcni produkt bohuzel :frowning:

GB

Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu. Vaše problémy se mi nepodařilo na naší podpoře dohledat. Zkoušel jste nám prosím psát?

Ano, na tomto zrovna pracujeme. Pro větší pohodlí uživatele propojení s Google Analytics probíhá přes Mergado Keychain, vyčkávali jsme až jej bude podporovat. To se v průběhu listopadu stalo. Pokud by projekt neměl Universal Analytics, dá se vždy použít jako zdroj obratu měření konverzí daného vyhledávače zboží.

Níže píšete, že nefunguje e-shopu měření konverzí. Pro funkční API je toto, ale potřeba. Proto se doporučuji obrátit na tvůrce e-shopu/modulu. Správnost ID provozovny a tokenu si ověříte dle obrázku níže. Pokud je kombinace neplatná, tuto informaci vám Bidding Fox zobrazí.

Takto to bylo celý měsíc prosím? První den/dva po správném vložení API Tokenu čísla ohledně produktů včetně spárovanosti mohou postupně nabíhat, protože si aplikace ověřuje data s vyhledávačem a páruje je zpět na data ve vlastní databázi.
Zkoušel jste inzerovat celý sortiment nebo část? Pokud jen část, tak počet spárovaných produktů se počítá nad touto množinou.
Zde platí to co výše, pokud není správné spojení přes API, nemůže aplikace fungovat korektně.

Bidding Fox v tuto chvíli žádný modul pro PS nemá, tak to bude potřeba vyřešit s autorem modulu. Psal jste jim o problému prosím?

Na úrovni jednotlivých strategií lze volit sazbu DPH. Také lze v Nastavení zvolit globálně preferovanou (i tak jde u každé strategie změnit).

Klidně se s technickými problémy můžete obracet na naši podporu, kde uživatelům pomáháme jejich problémy vyřešit.

2 Likes

Do Bidding Fox je zadan platne ID a klic. Stahnout se data, ale aplikace prestane dalsi data stahovat a po celou dobu hlasi problem se stahovanim. Na strane zakaznika nejsou viditelne zadne chyby a overeni funcknosti API vraci, ze je vse vporadku. To je vec mezi seznam a mergado - nevstupuje do toho zadna infrastruktura eshopu.

Opakovane po dobu celeho mesicu. Predpokladam, ze neni vporadku implementace Zbozi pres Mergado Prestashop modul a proto dojde k vypnut mereni na strane seznamu.

Zatim to vzdavam, omlouvam se, ale nejsem betatester, ale zakaznik. Zkusim to o par mesicu pozdeji znovu.

GB

1 Like