Blending Bull odstávky, poruchy a podobně

Ohlášení výpadků, poruch a jiných omezení.

Nedostupnost aplikace

Rád bych se omluvil za aktuální nedostupnost aplikace. Příčina je na straně třetí strany, kdy došlo k poruše na DNS u registrátora resp. jeho partnera - registru domén. Situaci řeším, nicméně tím, že není chyba na serveru ani v aplikaci nemám víc možností, než opakovaně urgovat dodavatele :worried:

Dodavatel řekl, že takovou situaci ještě nezažil a je krajně nestandardní. Snaží se pomoci. Zkrátka na tom pracujeme.

Za komplikaci se omlouvám.

Aplikace nyní běží. Ještě jednou se za komplikace omlouvám. Příčina výpadku byla mimo naše systémy a proto bylo komplikované dosáhnout odstranění :worried:

Zdravím je možné spojiť napr. aj xml feed o dostupnosti produktov, ktoré sú napr. potrebné pre heuréku alebo napr. mall partner? Spojenie údajov o dostupnosti dvoch eshopov do jedného xml?
Ak aj zadám vstupné xml dostupnosti do Blending Bull a ak ich aj spojí tak hneď nevytvorí xml a je potrebné ho pretransformovať. Avšak cez export to nejde nakoľko nejde o štandardný xml feed s produktmi - viete mi poradiť?
Ďakujem
R.

Mělo by to jít a fungovat bez problémů.

Aplikace Blending Bull spojuje feedy za sebe, ideální je tedy mít dva nebo více feedů ve stejném formátu, přidat si je do aplikace Blending Bull v požadovaném pořadí a tím získáte nový “spojený” feed.

Díval jsem se na aplikaci co máte v Mergadu a přijde mi to vše v pořádku, spojený feed se generuje. Jenom si můžete pomocí nahrazovacích pravidel odstranit konec prvního feedu a začátek druhého feedu, jinak budou v rámci těla feedu navíc a feed nemusí být potom validní.

Ďakujem za pomoc. Nie som si však istý ako má to nahradzovacie pravidlo vyzerať. Viete mi s tým pomôcť?

Stačí jen u jednotlivých feedů co máte přidané do aplikace nastavit pravidlo v editaci feedu, nějak takto:

  1. Kde je editace:

  2. Odstranění patičky prvního feedu:

  3. Odstranění hlavičky u druhého feedu:

2 Likes

Dobrý den,
chci nahlásit nestandartní prodlevu u Blending bull. Nyní je 16.2. 9:37, poslední automatické načtení zdrojů proběhlo 14.2. kolem 22:00 (u všech projektů), jeden jsem včera ručně vynutil, ale dnes to nic nedělá ani po ručním vynucení.

Můžete mi to prosím prověřit? Díky Michal

2 Likes

Zajímavé… Už to prověřujeme, dáme následně vědět.

1 Like

Dobrý den, už se to před chvilkou načetlo. Díky

2 Likes