Cron Runner - Rozšíření

Čus, měl bych zájem o používání aplikace cron runner. Chtěl bych se zeptat, jestli plánujete v nejbližší době přidat také možnost zadávat v plánovači i podle dní? Ještě by se mi hodila možnost časování každých 5 minut.

Myslím, že tyhle dvě žádosti tam přidat by neměl být nějaký extra problém.

Díkys

Ahoj,
aktuálně vyvíjíme spoustu jiných věcí mimo Cron Runnera, ale probereme, jestli bychom nemohli trochu přeskládat priority.

Jak by mělo fungovat časování podle dní? V nastavený den/dny by se měly spouštět crony v nastavené frekvenci (například každých 10 minut)?

3 Likes

Ahoj,
díky za odpoved. Hele čím dřív, tím líp. Klidně hned dneska bych to začal využívat.

Navrhl bych to naprosto totožně jako to mají na wedosu. Tam je to naprosto ideální.

Jen na wedosu mi chybí jedna věc a to ta, že spouštění 1x je tam max jednou za 12hodin, zatímco tady mi vyhovuje 1x za 24hod.
Mám to na WP pro trigger. Pro processing dávám 1x za 5minut.
Ale potřebuji ty dny, přes to vlak nejede.

Díkys

2 Likes

Jak jsme na tom tedy? :smiley:

Vylepšení Cron Runneru nebudou brzo.

Největší prioritu teď má posunutí možností Ordelogy Mini, ve kterém máme rozdělaných několik hodně velkých funkcí.

Takže pokud se k vylepšení Cron Runneru dostaneme, bude to tak za čtvrt roku.

Zdravím, jen se připomínám ohledně toho “čtvrt roku” hahaha děkuji :slight_smile:

Řekl bych, že priority mají vývojáři Ordelogy stále jiné a tímto se nezabývají, ale možná bude vědět přesněji @filipbartos, zda tohle je v plánu realizovat nebo nakonec není.

Zdravím, Cron runnera spravuji já. Díval jsem se do kódu a přidat další interval by neměl být žádný velký problém, v nejbližší době tedy můžete očekávat jeho přidání :slight_smile: .

1 Like

Super, dejte vědět až to bude ready

Možnost nastavení dnů byla přidána již pár měsíců zpátky. Teď jsem jenom přidal interval “Každých 5 minut”. Je ještě něco co byste chtěl dodat?

1 Like