CSV magento 2 import

export
xml-feed
magento

#1

Dobrý deň, Nakolko defaultne vie Magento2 exportovať produkty iba vo formate CSV neplanujete zaradiť tento formát. Našiel som na vašej stranke aj članok o Import Ant https://www.mergado.cz/import-ant-predstaveni , ale bohužial na mergado e-shope som túto aplikaciu nenašiel ani po kliknutí v članku na link Aplikaciu nenašlo.
s pozdravom

Juraj Pilát


#2

Dobrý den,

naučit Mergado CSV formát z Magento 2 zatím v plánu nemáme.

S největší pravděpodobností bychom spíše vytvořili pro Magento 2 bezplatný modul Mergado marketing pack, který již nyní pro starší verzi Magenta (1.9) máme a tento modul Vám potom umožní XML exporty dat, které Mergado umí dále zpracovat.
Nemám však ponětí, kdy by taková možnost byla dostupná, tipuji v řádu pár měsíců.

Jinak aplikace Import Ant je opět dostupná. Můžete tedy případně otestovat, zda Vám tato aplikace pomůže, prvních 10 dnů po aktivaci je zdarma.


#3

Dobrý deň. ďakujem za infomáciu. Váš link bohužial na Import Ant aplikáciu nefunguje a aplikáciu sa mi ani nepodarilo znova najsť ručne na mergado store.


#4

Máte pravdu, pardon. Já tu aplikaci v Mergadu stále vidím, protože jsem přihlášený jako administrátor, pro běžného uživatele vidět není. Vývojáři Import Ant stáhli a nelze jej nyní aktivovat. Důvody však v tuto chvíli neznám.