CVS export z MERGADA pro KAUFLAND MARKETPLACE

Dobrý den,

mám dotaz ohledně exportu z XML do CVS souboru. Chtěl bych se zeptat, jestli MERGADO či některý z jeho doplňků umí vygenerovat CVS soubor, tak aby sloupce byly jednotlivé elementy, které si do exportu vyberu a každý řádek by byl potom jednotlivý produkt.

Chtěli bychom vyzkoušet jako prodejní kanál Kaufland Marketplace a ten umí import pouze přes CVS (eventuelně přes jejich API).

Zápis by potom měl vypadal např. takto:

ean;locale;title;colour;picture;picture;picture
4019111448324;de-DE;Siena Garden Gartenbank Kadina II;Weiß;http://example.com/sggk2_1.jpg;http://example.com/sggk2_2.jpg;
4039568600076;de-DE;Inko Stapelbank Duke Bronze;Bronze;http://example.com/isdb_1.jpg;http://example.com/isdb_2.jpg;

Děkuji za odpověď,

Michal

Dobrý den,

ano, MERGADO v současné chvíli podporuje export dat ve formátu CSV pro Kaufland Marketplace. Najdete jej pod názvem formátu Kaufland.de (Produktdaten).

Poznámka: Aktuálně platí drobné omezení pro alternativní obrázky. V rámci formátu je totiž nyní možné použít jenom jeden (hlavní) obrázek položky. Případné další obrázky totiž Kaufland požaduje mít trochu atypicky v rámci dalších sloupců avšak s totožným názvem picture.
Ostatní formáty totiž v těchto případech používají jiné názvy sloupců (např. picture|2, picture|3 atd.) Do budoucna však samozřejmě i toto omezení padne.

Přeji pěkný den

3 Likes