Element DELIVERY_ID obsahuje nepovolenou hodnotu CESKA_POSTA_NAPOSTU

Dobrý den,

Audit feedu mi hlásí error Element DELIVERY_ID obsahuje nepovolenou hodnotu. Když feed projíždím, tak údajně nezná hodnotu: CESKA_POSTA_NAPOSTU. Ta je ale podle specifikace Heuréky správně - viz Feed 2.0 - Heureka.cz

Používám vstupní feed Heuréka a exportuju opět do Heuréky.

<DELIVERY_ID>CESKA_POSTA_NAPOSTU</DELIVERY_ID>

Co by mohlo být špatně?

1 Like

Dobrý den,

toto bude chybka na straně auditu. Hodnota, kterou máte ve feedu je skutečně správně. Auditovací nástroj (nesprávně) očekává hodnotu CESKA_POSTA_NA_POSTU namísto správného CESKA_POSTA_NAPOSTU (bez mezery NAPOSTU).

Předám kolegům info, aby audit aktualizovali. Děkuji za nahlášení.

Hezký den.

4 Likes

Dobrý den,
máme podobný problém, nicméně nemůžu najít co je špatně na takovém nastavení. Doprava je navíc přidána pomocí pravidla v Mergadu. V originálním feedu není.:

1 Like

Pokud v auditu nebyla nasazena oprava, tak podle ukazky to vypada na stejny problem.

1 Like

Mám to tedy brát tak, že chyba v auditu ještě není opravena? Zaráží mě potom, že je problém na každém produktu 2x. Dopravu máme nastavenou pro všechny produkty stejně viz:
image

Dobrý den, ano zobrazení hlášky je způsobeno pouze tím, že ještě nejsou zohledněni nový dopravci v Auditu. Samotná data ve feedu jsou tedy (v případě elementu DELIVERY_ID) v pořádku.

Poznámka: Nevím proč se u položek zobrazuje info, že jsou zde 2 nepovolené hodnoty. Díval jsem se na Vámi nastavené dopravce a chyba by se měla týkat skutečně jenom právě uvedení ID dopravce CESKA_POSTA_NAPOSTU.

3 Likes

Dobrý den,

Tak jsem již zjistil, proč se zobrazoval dvojnásobný počet chyb. Problém je skutečně na straně Auditu, jak jsem psal výše, přičemž další dopravce, kterého považuje audit mylně za špatného je PPL_PARCELBOX.

Audit tedy mylně u každé položky vyhodnotil jako špatné 2 dopravce PPL_PARCELBOX a CESKA_POSTA_NAPOSTU. Proto to bral jako 2 špatné údaje u každé z 262 položek ve výstupním feedu. Proto zobrazil info (524 x). Viz Váš screen výše.

Nadále zůstává v platnosti, že chyba je u nás a nikoliv v datech ve Vašem feedu.

Audit by měl být aktualizován pravděpodobně ještě tuto středu v rámci pravidelného release. :wink:

3 Likes