Element DELIVERY_ID obsahuje nepovolenou hodnotu

Dobrý den, v Mergadu převádím (Shoptet) XML feed: “Heureka.cz - produktový [CZ]” na “Favi.hu [HU]”. Výsledek auditu mne upozorňuje, že všechny elementy DELIVERY_ID obsahují nepovolenou hodnotu! Což asi dává smysl, vzhledem k tomu, že je feed určený pro maďarský trh a hodnoty těchto elementů jsou v češtině? viz - “ZASILKOVNA”, “ZASILKOVNA_NA_ADRESU” (Packeta Hungary) Prosím o návrh řešení, případně info, jakými hodnotami mám elementy DELIVERY_ID přepsat, aby splňovali požadavky maďarského FAVI?

1 Like

Favi na svých stránkách návštěvníkům nikde nezobrazuje možné způsoby dopravy, je tam pouze informace, pokud je doprava zdarma. Takhle to má Favi ve všech zemích, i v Maďarsku.

Z toho důvodu vlastně nezáleží na tom, co ve feedu posíláte za název dopravce v DELIVERY_ID, protože se nikde nebude zobrazovat. Nezáleží ani na cenách dopravy, pokud nejde o dopravu zdarma.

Doporučil bych tedy posílat ve feedu především informaci o dopravě, kterou může zákazník u daného produktu využít zdarma. Na ostatních (nenulových) cenách dopravy ani na názvech dopravců u Favi nezáleží.

1 Like