Eshop-rychle - propsání parametrů do feedu

Zdravím všechny,

obracím se na vás s problém skrze eshop-rychle a propsání parametrů do feedu. Konkrétně mě zlobí, že se varianta produktů (jednotlivé velikosti) nepropisují do feedu. Psal jsem na podporu eshop-rychle, kde mi poradili, abych v nastavení exportu zvolil možnost “Vkládat do feedu varianty produktů - Podle nových číselníků” … poté jsem vybral možnost “Název + Hodnoty číselníků”. Příkladám i screen. Už si s tím nevím rady, máte s tímto někdo zkušenosti? Proč se velikosti, nebo spíše ty varianty ve feedu neukáží? Předem všem děkuji. Na shoptetu jsem s tímto problém nikdy neměl, tam to funguje vždy OK.

Řešil jsme podobný problém a vzpomínám si, že tam byly 2 věci:

  1. Chvíli trvalo, než se feed přegeneroval a zobrazoval varianty správně.
  2. Měli jsme špatně uvedené varianty na detailu produktu, po vyřešení se ve feedu zobrazovalo již vše OK.

Zdravím Vlado, a nebylo to tím, že klient měl základní balíček, co se týče feedů? V základu totiž eshop-rychle přegeneruje feed pouze jednou za 14 dní. Klientka si však zaplatila balíček, aby se to regenerovalo každý den. Čekal bych tedy, že to bude fungovat :/.

Tak to teď už nevím…

Dobrý den, psal jsem Vám PM před 9 dny, podívejte se prosím, třeba se posuneme dál.

S Eshop-rychle.cz mám letité zkušenosti a mám tam i kamarádské vazby.

Vaše klientka má tedy ER ve verzi Premium, ano?

Podívejte se u feedů, kdy bylo vygenerováno … je to datum hned vedle.
Ručně jde přegenerovat myslím kdykoliv - klikněte na Přegenerovat/Vygenerovat u toho XML feedu.

Máte to již vyřešeno, nebo nikoliv? - je to ještě aktuální?

Děkuji za info.

1 Like