🔃 Fox Data+ NEWS

:information_source: V tomto vláknu vás budeme upozorňovat na nové verze aplikace Fox Data+

Verze #1.2.0 :spiral_calendar: 24. 5. 2022

 • :earth_americas: Hello World! Do nastavení aplikace jsme přidali možnost přepnout jazykovou mutaci emailových upozornění. Aktuálně zvládáme :czech_republic: český, :slovakia: slovenský a :uk:.anglický jazyk. Brzy přidáme také lokalizaci celé aplikace.

 • :mega: Alerty jdou nově jednoduše pozastavit, pokud si je potřebujete schovat na později. Také jsme přidali možnost k emailovým upozorněním přiložit CSV soubor s nalezenými produkty a do textu emailu jsme doplnili odkaz do editace Alertu.

 • :bar_chart: U koláčových grafů v dashboardech jsme upravili styl obarvování, aby byly rozdíly mezi jednotlivými hodnotami TOP10 lépe viditelné. Aplikaci jsme také naučili lépe zpracovávat číselné hodnoty s desetinnou čárkou.
  image

 • :1234: Do všech formulářů jsme k Mergado výběrům přidali informaci o počtu produktů, které do nich spadají.

 • :lady_beetle: Opravili jsme chybu, kvůli které neodcházely Alerty přes API (Rocket.chat, Slack, Discord,…) pokud zpráva obsahovala odřádkování pomoci Enteru.

Narazili jste na chybu v aplikaci nebo vám nějaká funkce chybí? Napište nám na podpora@biddingfox.com, případně mrkněte na web https://fox-data-plus.cz, kde najdete další informace o Fox Data+.

4 Likes

Verze #1.3.0 :spiral_calendar: 15. 6. 2022

 • :rainbow: Vylepšili jsme vzhled a některé funkce v designeru dashboardů, aby se vám lépe používal. Mimo jiné jsme přidali WYSIWYG editor k textovým políčkům. Snáze tak úpravíte vzhled hlavičky, patičky a grafu typu Text. U všech zdrojů je také nově možné nastavit formátování hodnot v grafu.

 • :money_with_wings: K Alertům jsme přidali nový typ podmínky – Výše kreditu na Heureka.cz/.sk/Zboží.cz, díky které si můžete nechat zasílat např. e-mailovou zprávu, pokud vám hodnota klesne pod nastavenou úroveň. Možnosti využití této podmínky jsou zcela na vás.

 • :rotating_light: Možnosti Alertů jsme také rozšířili o novou podmínku na prázdný obsah elementu a do textu zprávy přidali nové dva placeholdery – odkaz na úvodní stránku aplikace a odkaz do editace alertu.

 • :lady_beetle: Opravili jsme zobrazení prázdné hodnoty v grafu typu Text u TOP10 hodnot a v napovídači elementů napříč celou aplikací se nyní zobrazují všechny Mergado elementy, včetně PARAM a aplikačních elementů.

To je protentokrát vše, pokud jste narazili na nějakou chybu, která tu nebyla zmíněna nebo vám naopak chybí nějaká funkce, kterou appka zatím neumí, napište nám na podpora@biddingfox.com

2 Likes

Verze #1.4.0 :spiral_calendar: 13. 7. 2022

 • :busts_in_silhouette: Na seznam Dashboardů, Alertů i Exportů jsme přidali tlačítko pro rychlé naklonovaní vybraného řádku. Tím si můžete výrazně urychlit práci, pokud vytváříte více podobných položek - naklonovaný záznam stačí pouze upravit podle vašich preferencí, spustit a máte hotovo.
  image

 • :earth_americas: V minulých releasech jsme přidali podporu pro nové jazyky, v tomto releasu jsme vydali rovnou překlad celé aplikace do angličtiny :uk: a slovenštiny :slovakia:. Lokalizace se přepíná automaticky v závislosti na tom, jaký jazyk máte nastavený ve vašem Mergado účtu.
  image

 • :bar_chart: Do editace dashboardů jsme přidali seznam všech vytvořených grafů, které jsou přiřazené k aktuálnímu dashboardu. To umožní do budoucna mj. rychlé přesouvání grafů v rámci dashboardu, vícestránkové dashboardy a také klonování jednotlivých grafů. Na těchto funkcích již pracujeme, takže se můžete těšit další verze :100:

 • :ghost: Nově také umožňujeme vytvořit dashboard bez Mergado výběru. Do takového dashboardu je možné pouze přidávat již existující grafy, ale výhodou je, že se u něj nevytváří Mergado pravidlo, takže neprodlužuje případně dobu aplikace pravidel.

 • :nail_care: Lehce jsme vylepšili vzhled HTML exportů a také přidali některé z důležitých meta tagů, jako např. noindex a nofollow

 • :lady_beetle: Opravili jsme chybu, která znemožňovala editaci již vytvořeného Exportu. Také v seznamu grafů, které lze vložit do dashboardu, se již nyní nezobrazují vložené grafy oprakovaně.

Mimo těchto větších úprav jsme samozřejmě v aplikaci provedli mnoho menších změn, které by Vám měli zjednodušit a zpříjemnit celkové používání Fox Data+ pro monitorování vašeho feedu a inzerce.

Narazili jste na chybu v aplikaci nebo vám nějaká funkce chybí? Napište nám na podpora@biddingfox.com, případně mrkněte na web https://fox-data-plus.cz, kde najdete další informace o Fox Data+

3 Likes

Verze #1.5.0 :spiral_calendar: 11. 8. 2022

 • :bar_chart: Při vytváření dashboardů můžete nově využít možnosti rychlého (drag&drop) přesouvání již vytvořených grafů a to jak z prostředí designéra, tak i v rámci seznamu pozic, který naleznete na pravé straně. Spolu s tím si prošel návrhář i lehkým redesignem, aby se s ním komfortněji pracovalo. A i tentokrát vám můžeme slíbit, že práce na něm zdaleka neskončily a do dalších verzí se můžete těšit na další vychytávky, které výrazně rozšíří současné možnosti Dashboardů.

 • :data_import: Na seznam Dashboardů a Alertů jsme přidali tlačítka pro export a import všech vytvořených položek. Tuto možnost můžete využít pro rychlé zazálohování vámi vytvořených záznamů nebo pro přenesení nastavení do jiného eshopu.

 • :pause_button: Pokud máte vytvořený Export, který ale nechcete nějakou dobu využívat, můžete ho nově pozastavit, čímž dojde k zastavení zasílání upozornění na e-mail a také k přegenerovávání výsledného souboru.

 • :link: Do upozorňovacího okénka s adresou exportu jsme přidali tlačítko pro rychlé zkopírování URL do schránky.
  image

 • :lady_beetle: V rámci oprav jsme se soustředili především na odstraňování nežádoucích chování Designéra při návrhu Dashboardu, pokud uživatel využil některou z nestandardních kombinací možností nastavení. Mimo to jsme opravili chybu, která znemožňovala vytvořit Export s emoji v názvu a v tabulce vytvořených exportů se nyní čas posledního přegenerování zobrazuje se správnou časovou zónou.

To je pro tento release vše, snad vás nové funkce potěšily a my se budeme těšit na případnou zpětnou odezvu zde na fóru nebo na email podpora@biddingfox.com

2 Likes

Verze #1.6.0 :spiral_calendar: 15. 9. 2022

 • :white_check_mark: Na stránce Dashboardy nově můžete pomocí hromadných změn rychle smazat nebo exportovat vybrané dashboardy.

 • :link: Každý vytvořený dashboard má nově také přiřazenou svou veřejnou URL adresu, přes kterou je dostupný i bez nutnosti mít přístup do aplikace nebo Mergada. Zobrazit tento odkaz si můžete buď přes hromadné akce (i pro více dashboardů na jedné stránce) nebo přes ikonku u jednotlivých záznamů.

 • :twisted_rightwards_arrows: Na stránce Dashboardy si také můžete záznamy vyhledat pomocí vyhledávání nebo ručně seřadit podle vaší chuti. Nastavené pořadí se pak promítne jak v samotné tabulce s přehledem dashboardů, tak také na úvodní stránce v showroomu oblíbených dashboardů.

image

Doufáme, že i tento release přinesl užitečné funkce a těšíme se na případnou zpětnou odezvu zde na fóru nebo na email podpora@biddingfox.com

1 Like

Verze #2.0.0 :spiral_calendar: 2. 11. 2022

 • :bar_chart: Editor dashboardů se dočkal nejen lehkého redesignu, ale také dvou nových podstatných funkcí - možnosti přidat více stránek k jednomu dashboardu a rozšířených podmínek u zdrojů dat. Díky nim můžete zpřesnit výběr produktů, ze kterých se má vybraný graf počítat.

 • :radioactive: Nově také zobrazujeme upozornění, pokud dashboard nemá přiřazený Mergado výběr a lze jej tedy použít pouze pro vložené grafy.

 • :play_or_pause_button: Na seznam dashboardů přibyla možnost spustit, resp. zastavit přepočítávání dat. Tuto možnost využijete zejména po importu dashboardů, které se nyní automaticky vytváří pozastavené.

 • :file_folder: U již vytvořených exportů můžete nově také editovat jejich formát (vybrat si stále můžete mezi CSV, XLS nebo HTML). Stránka s přehledem exportů se pak pravidelně sama aktualizuje, abyste na první pohled viděli, zda zrovna například nedochází k jeho přegenerování.

 • :postal_horn: K Alertům jsme přidali nový typ podmínky - délka elementu. Na rozdíl od hodnot elementu se u ní bere v úvahu čistě počet znaků kolik má vybraný element u jednotlivých produktů. Můžete si tak například nastavit automatické zasílání produktů, které mají příliš kratký nebo dlouhý název, případně cokoliv jiného z vašeho feedu.

To je pro tento release vše, snad vás nové funkce potěšily a my se budeme těšit na případnou zpětnou odezvu zde na fóru nebo na email podpora@biddingfox.com

2 Likes