Hlídání kreditu

Zdravím, je něco nového skrze aplikaci na hlídání kreditu?
Credito to jen zobrazí a nepošle žádné info a Crediteam, tak ten se pokoušel a už nefunguje.

Je to jedna z mála funkcí, která mně ušetří spoustu času…

Případně budu ráda za radu, jak to řeší ostatní, aby klientům nedocházel kredit.

Kontroluji to 2x v měsíci, ale někdy se nezadaří (zasekne se platba).

Tak jestli to jde nějak lépe řešit?

P.S. Zboží je ok, ale Heureka má jen těch 7 dní před…

Ahoj Peti, s appkou Credito nic nového není. :face_with_raised_eyebrow: (Crediteam už je delší dobu mimo hru, nevyvíjí se a nelze aktivovat).

Tam, kde lze využít lišáka je možné hlídat kredit přes něj, viz info jak hlídat kredit Bidding Foxem na blogu.

Jinak určitě by bylo fajn, když se ostatní podělí, zda kredit nějak pravidelně kontrolují a jestli to nějak snadno či automatizovaně řeší.

Ještě mne napadlo, co takhle zkusit @Vlado & @filipvasicek? Mají na monitoring udělátko. Možná by se dalo využít.

Ahoj Peti,
pomohla by ti tato apka? Přihlášení - Accounts

Zatím je to první verze, ale bude do budoucna umět i například skrývání e-shopů a změna pořadí e-shopů.

2 Likes

Ahoj Vlado, ano. Ale Api na Zboží.cz nemám u e-shopů skoro nikde napojeno a ta cena je dost vysoká.

Chápu, osobně si myslím, že cena je OK, když je to na všechny e-shopy, co v Mergadu máš, ale i tak rozumím. No pak už je jen řešením si koupit vlastní scripty od někoho na míru, jako jsme to udělali my v BESTEO. Napiš mi zde do zpráv a dám ti nějaký tip :wink: Třeba to pro tebe bude vhodnější.

1 Like