Identifier exists - odstranění false

Ahoj,
mám vytvořené toto pravidlo, ale při opakovaném auditu mi to hodnoty v elementu nezmění.
Mám podobný problém i u heureky, kde se mi v auditu teď nedoplňuje Manufacturer.
Není to tím, že jsem dnes těch auditů už udělal třeba 6 jak na heurece, tak na google nakupech? Děkuji za odpověď.

  1. Pokud jsou vyplněny 2 ze 3 identifikátorů, mělo by v IDENTIFIER_EXISTS být TRUE nikoli prázdná hodnota viz Identifikátor existuje [identifier_exists] - Nápověda Google Merchant Center
  2. Došlo v době mezi nastavením pravidla a auditem k přegenerování feedu? Když chcete změny vidět hned, můžete přegenerování spustit ručně v Nastavení → Přegenerování
  3. Díval jste se, co se po přegenerování pravidel zobrazuje v jednotlivých elementech Elementy → MANUFACTURER nebo IDENTIFIER_EXISTS. Tabulka se všemi hodnotami jednoho elementu mi mnohdy pomůže najít, v čem je problém.

Tip: Při hledání pravidel, které se na produkt aplikují může pomoci dočasné zapnutí funkce Průchod pravidly. Po zaškrtnutí u produktu a přegenerování feedu vám ukáže, jaká pravidla se na produkt aplikují. Až budete mít nalezeno, průchod pravidly zase vypněte.

2 Likes

Děkuji moc! :slight_smile: