Jak hromadně přepiíšu img url pro výstupní feed, když mi nefunguje import datového souboru?

Dobrý den psal jsem již na podporu, potřeboval bych hromadně přepsat imgurl pro cca 10 000 produktů.
Jak to nejrychleji udělat prosím, když mě nfunguje import datového souboru (vždy to hodí chybu kvůli velikosti), přitom maergado uvádí limit 25 MB (můj csv) má cca 15 MB. Díky za rady.
Nové adresy IMG URL mám v csv /případně v excelu).
Díky moc za rady všem.

Nejrychlejší řešení by bylo pomocí pravidl typu Najít a nahradit, pokud by byl ve starém a novém názvu obrázku nějaký systém.

Pokud v názvosloví obrázků systém není, tak je určitě v pořádku použít pravidlo typu Import datového souboru (na navýšení limitu pro upload souboru naši vývojáři pracují a zřejmě ještě dnes jej zvednou).

Pokud potřebujete přepsat jen obrázky (IMGURL a IMGURL_ALTERNATIVE), tak Vám stačí CSV o třech sloupcích:

  1. sloupec: ITEM_IDmusí být jako 1. sloupec, použije se pro nalezení produktu, u kterého se obrázek přepíše)
  2. sloupec: IMGURL … pro přepsání hodnoty v elementu IMGURL u produktu s konkrétním ID (item_id).
  3. sloupec: IMGURL_ALTERNATIVE … pro přepsání hodnoty v elementu IMGURL_ALTERNATIVE u produktu s konkrétním ID (item_id).

Žádné další sloupce by v CSV neměly být, pokud nepotřebujete přepsat hodnoty v dalších elementech.

1 Like