Jak importovat UNAS feedy do Mergada

:hungary: UNAS feedy (všechny bezplatné formáty) mají omezení ve stažení na IP adresy. K feedu se dostanou jen IP adresy, které jsou povoleny - IP adresa Mergada prozatím není v UNASu povolena.

Feed, který je u nich placený (UNAS formát), omezení nemá.

Řešení

  • Je třeba vstoupit do administrace e-shopu
  • V horním menu kliknout na: Nastavení → Externí spojení → Exporty pro srovnávače, feed možnosti (:hungary:: Beállítások → Külső kapcsolatok → Árösszehasonlító export, Feed)

  • Povolte požadovaný export (doporučujeme Google Product XML), editujte pole IP agentury (Ügynökségi IP) a vložte IP adresu Mergada: 81.31.39.112

  • Uložte, a klikněte na stažení feedu. URL adresu následně zkopírujte do Mergada (u vytváření projektu je to hned první krok)

Upozornění: Doba zpracování požadavku (než se propíše IP adresa Mergada do UNAS systému) trvá podle zkušenosti několik hodin. Přibližně 6-7 hodin. Pokud se ani poté Mergado nedostane k feedu, kontaktujte support UNASu.

Upozornění 2.: Feedy jsou omezeny i počtem stažení za den. Je potřeba dát pozor i na to, kolikrát denně se feed stáhne. Po překročení limitu se k datům nikdo nedostane. Podle zkušenosti nejnižší denní limit je 10 stažení. Denní limit lze na požádání v UNASu navýšit.

3 Likes