Jak selektivně odstranit z google feedu jeden celý konkrétní element

Máme ve feedu několik doprav. Jedna z nich je lokální (rozvoz jen po okrese), což googlu vadí. Ale nedaří se mi přinutit MERGADO a) vyfiltrovat jen ten konkrétní g:shipping, který je lokální a b) celý ho smazat.

MERGADO zatím maže jen podtag a nechává tam country i price dané dopravy.

Řešil to už někdo, prosím? V lupě jsem nenašel nic relevantního s KW “local, lokální nebo shipping”.

Potřebuji ponechat ve feedu ostatní dopravy tak jak jsou a nesahat na ně, je tam logika dodaná eshopem a zpětně to dost dobře nepůjde rekonstruovat. Varianta “smaž všechno” a “nastav nové dopravy” není aplikovatelná.

1 Like

Mělo by stačit uvést ten název dopravy v pravidle typu “Nastavení ceny dopravy” a neuvádět tam ceny, pravidlo takový způsob dopravy smaže. :wink:

A pokud není způsob dopravy možné vybrat v selectboxu (tj. jde o nějakou jinou dopravu, než se v MERGADU nabízí), tak potom je možné postupovat podle návodu v tomto vlákně: Práce s dopravou v MERGADU 2 → pod nadpisem: Smazání dopravy.

Moc děkuji za rychlou odpověď. Návod “Práce s dopravou” sice neodpovídá (žádné delivery tagy v tom feedu ani v elementrech nejsou) a videa nejdou spustit. Ale princip jsem pochopil, domyslel zbytek a zdá se, že to funguje. Díky!

2 Likes