Jak ukončit využívání MERGADO Editoru

Ukončit placené využívání MERGADO Editoru lze 3 způsoby:

  1. Smazáním e-shopu a všech exportů
  2. Vypnutím všech exportů e-shopu
  3. Skrytím všech produktů všech exportů

Jak smazat e-shop a všechny exporty

  1. V základní nabídce kliknete u svého e-shopu na symbol ozubeného kola

  2. Vlevo v menu uvidíte možnost Smazat e-shop, klikněte na ni.

  3. Vyplňte název e-shopu, zaklikněte checkbox, že opravdu chcete všechny data smazat a klikněte na červené tlačítko Smazat e-shop.

:warning: :Pokud si smažete e-shop(y), zůstane jen uživatelský účet, který je bezplatný. Pokud chcete zrušit i ten, napište nám tuto informaci z emailové adresy, na kterou máte účet registrován a my ho smažeme. Kontakt znáte mergado@mergado.cz

Jak vypnout všechny exporty e-shopu

V případě, že chcete svůj e-shop pouze dočasně deaktivovat - třeba pokud prodáváte sezónní zboží - ozvěte se nám taktéž na podporu mergado@mergado.cz. Můžeme váš obchod vypnout, změny provedené v MERGADO Editoru se již nebudou projevovat na zbožových srovnávačích (a vy za e-shop nebudete platit), ale kdykoli lze bezplatně obnovit původní nastavení.

Jak vypnout MERGADO Editor skrytím všech produktů

Jedním z řešení, jak ukončit využívání MERGADO Editoru, je také možnost skrýt produkty u všech exportů pod daným e-shopem. Na výstupu tak budete mít nulový počet produktů ve všech exportech.
Produkty skryjete tak, že do každého exportu přidáte pravidlo Skrýt produkty se zvoleným výběrem Všechny produkty. Aby se změny projevily, musíte všechny exporty přegenerovat.

1 Like