Jak upravit název produktu?

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li a jak je možné v Mergadu upravit název produktu, konkrétně v názvu produktu objevuje znak , který označuje konec názvu produktu a začátek parametru barva, mám to takto ve všech názvech produktů ve výstupním feedu viz. print screen. Pro zbozi.cz i google nákupy.

Žádné úpravy jsem s těmito feedy nedělala, pouze jsem ho nahrála do MERGADO a tato je to první výstup, kde potřebuji upravit tuto zásadní chybu.
Předem moc děkuji za pomoc

Hezké ráno,
odstranění elementů <span> </span> jde velmi jednoduše, je na to přímo pravidlo.

Nastavte pravidlo podle screenu:

Pokud chcete vidět výsledky úprav rychle, pusťte manuální přegenerování feedu, podle mě bude stačit jen Přegenerovat změněné (což je rychlejší):

Pokud s Mergadem začínáte vřele doporučuji zůčastnit se alespoň některého ze školení, jsou zdarma a v aktuální době online. Mergado Academy | Mergado.cz

3 Likes

Velice děkuji za krásný návod, vyzkouším to. Na “Začínáme s Mergadem” jsem již přihlášená, zvážím i další, je to perfektní služba se kterou jak jste správně identifikoval začínám :slight_smile: Ale ono to půjde…

3 Likes