Jak vynutit ve výstupním feedu prázdný element

Dobrý den,
jeden B2B zákazník v Německu vyžaduje, aby u všech produktů byly striktně vždy všechny elementy i v případě prázdné hodnoty.

Je možné do výstupního feedu, v případě prázdné hodnoty, vynutit element ve formátu nebo ? Aktuálně se v případě prázdné hodnoty element skryje.

Procházel jsem fórum i knowledge base, ale nikde jsem toto neviděl řešené.

Děkuji
Radim Roženek

1 Like

Zdravím Radime :wave: , tohle MERGADO umí jen pro vybrané Shoptet formáty a některé elementy v těchto formátech, kde Shoptet vyžaduje přítomnost i prázdných elementů ve feedu. Je to však výjimka, standardně MERGADO prázdné elementy (bez hodnot) do výstupního feedu negeneruje.

Šlo by to však řešit s pomocí doplňkové aplikace Blednig Bull, která umí feed dodatečně upravit.

Když by se v MERGADO Editoru do prázdných elementů nastavila nějaká unikátní pomocná hodnota, např. XXXXXX, tak potom následně v aplikaci Blending Bull stačí přidat jedno pravidlo typu Najít a nahradit, kdy se bude hledat XXXXXX a nahradí se za nic, tj. hodnota se odstraní.

Takto zůstanou ve výstupním feedu z aplikace Blending Bull i prázdné elementy a německý zákazník bude s feedem jistě spokojen. :wink:

PS: naplnit prázdné elementy v MERGADU je možné pomocí výběru na výstup a podmínky “je prázdný”. Na takový výběr potom stačí aplikovat pravidla typu Přepsat, která jednotlivé prázdné elementy naplní pomocnou hodnotou.

1 Like

Ahoj Luďku,
tak to není pozitivní zpráva a trochu zklamání :frowning: čekal jsem že to vyřešíme nativními funkcemi Mergada. Předám teda info dále. Díky a ať se daří.

1 Like