Jak změnit element u produktových parametrů?

Zdravím,
snažím se převést parametry z Shoptet marketingového feedu do feedu pro Google nákupy, tedy “INFORMATION_PARAMETER” s NAME a VALUE do “g:product_detail” s attribute_name a attribute_value.

Vždy se mi ale výstup zařadí pouze do jednoho “product_detail”, kde jsou najednou všechny parametry i s hodnotami, není tedy oddělený každý zvlášť jako na vstupu.

Jak toto prosím správně nastavit?

<INFORMATION_PARAMETERS>
			<INFORMATION_PARAMETER>
				<NAME>Barva</NAME>
				<VALUE>černá</VALUE>
			</INFORMATION_PARAMETER>
			<INFORMATION_PARAMETER>
				<NAME>Nosnost</NAME>
				<VALUE>136 kg</VALUE>
	  	    </INFORMATION_PARAMETER>
            <INFORMATION_PARAMETER>
				<NAME>Aretace</NAME>
				<VALUE>4 polohy</VALUE>
			</INFORMATION_PARAMETER>
</INFORMATION_PARAMETERS>
<g:product_detail>
			<g:attribute_name>Barva</g:attribute_name>
			<g:attribute_name>Nosnost</g:attribute_name>
            <g:attribute_name>Aretace</g:attribute_name>
            <g:attribute_value>černá</g:attribute_value>
			<g:attribute_value>136 kg</g:attribute_value>
            <g:attribute_value>4 polohy</g:attribute_value>
</g:product_detail>
1 Like

Mělo by to jít pravidlem typu Hromadné zkopírování hodnot, které umí kopírovat data i se “zanořenou strukturou” elementů.

Takto:

INFORMATION_PARAMETERS => g:product_detail
INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER | NAME => g:product_detail | g:attribute_name
INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER | VALUE => g:product_detail | g:attribute_value

Ukázka:

2 Likes

Díky za odpověď. Bohužel je výsledek stejný i po této úpravě. Stále jen jeden g:product_detail a v něm zanořené všechny g:attribute_names a všechny g:attribute_values. :frowning:

Do prvního řádku je místo INFORMATION_PARAMETERS potřeba napsat INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER a mělo by to tak už fungovat správně.

2 Likes

Děkuji @huyle za opravení, já jsem si to samozřejmě nejprve vyzkoušel a zkopírování mi proběhlo ok, jenom jsem měl v ten moment u testovacího produktu jeden informační parametr :frowning: a tak to vypadalo na první pohled v pořádku. :innocent:

Takže pro více bloků informačních parametrů se musí první řádek kopírovacího pravidla zadat jak píše Huy, finální správná verze řádků pro kopírovací pravidlo je tedy:

INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER => g:product_detail
INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER | NAME => g:product_detail | g:attribute_name
INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER | VALUE => g:product_detail | g:attribute_value

Ano, takto už funguje… Mockrát díky oběma!

1 Like