Kódování v hlavičce feedu

Ahoj,

narazil jsem už podruhé na problém, kdy google zamítá produkty kvůli chybějícímu formátování v hlavičce xml feedu. Dalo by se zařídit, aby MERGADO umělo formátování do feedu doplnit?
pokud by se to mělo stávat častěji, byla by to velmi užitečná funkce…

díky

1 Like

Vida, zadám to klukům & Aničce na vývoj.
Děkuji za tip @michaltrousil

super díky Michale

ještě dotázek… cca nějaký termín kdy by to mohlo být? :slight_smile:

díky

Anička se moudře podívala do XML exportu pro Google a hlásí, že tam kódování je. A hned na prvním řádku. Já ho prve přehlédl, ale má pravdu. Je tam Michale. Tedy toto by mělo být vyřešeno. Nebo to vidíš jinak @michaltrousil ?

Děkuji.

Ahoj,

ono půjde spíš o ty co ho na vstupu nemají.
A teď jsem přišel na jednu věc - pokud použiju převodník heuréka-google nákupy - tak na vstupu je kódování a na výstupu ne
díky
M.

Hmm, magic.
Nechám prověřit.
Děkuji Michale.

Ahoj Michale,

podívala jsem se, jestli nám převodník do Google Nákupů nezapomíná přidat na začátek souboru hlavičku s kódováním a na výstupu souborů, které jsem zkoušela převádět, jsem jí vždycky našla. Zkusila jsem převést Heureka feed na Google Nákupy, smazala jsem na vstupu i hlavičku a MERGADO mi vždy vytvořilo výstup s hlavičkou, kde kódování bylo.

Mohla bych Tě poprosit, aby jsi mi do zprávy poslal číslo projektu a nějaký popis, kde najdu ten zlobivý feed? Ráda bych se podívala, kde se přesně co děje a případně to spravila.

Díky, vývojářka Anička :slight_smile:

3 Likes