Koncovka feedu .asmx

Dobrý den,

dá se přes nějakou appku přechroustat .asmx v url ? Př. /Services/PartnerFeedsService.asmx
Pokud si to zadáte do vyhledávače, samo to stáhne (vygeneruje) xml, ale nemá to v url koncovku xml atd.

Děkuji

Jestli to má generovat feed pro načtení Mergadem, neměl by v tom být problém.
MERGADO by mělo URL vzít, obdobně jako vezme feedy generované např. PHP scriptem (končící na .php).
Jedině, pokud by scriptu generování feedu trvalo dlouho, nastal by timeout, ale to už je jiný problém. Obecně tedy na koncovce scriptu v URL adrese, který generuje XML nebo CSV feed pro MERGADO, nezáleží.

Ještě to posunu na další metu, bohužel máme podmínku na omezení IP a heslo. Měníte často IP? Je Vaše IP 185.66.36.25 ?

Celý feed včetně zadání hesla vypadá takto
https://***

Skousne tento formát?

Moc děkuji

IP adresy často neměníme, na soupis všech, které by měly být pro stahování Mergadem povolené mrkněte sem: Nová IP adresa pro stahování feedů Mergadem

Je zapotřebí je nastavit na straně serveru, odkud MERGADO bude feed stahovat. Zatím to povolené není a při pokusu o stažení se místo feedu s produkty generuje chybové hlášení:

IP adresa jak uvádíte (185.66.36.25) Mergadem používaná není.

Odkaz jsme Vám z bezpečnostních důvodů schovali. Na citlivá data jsou asi vhodnější raději přímo soukromé zprávy, třeba někomu z naší podpory. Tip pro příště :slight_smile:

3 Likes

Máte recht, hodil jsem ping na vaši web stránku, appka má nyní 77.93.203.8 :slight_smile:
Appka feed načetla, paráda. Akorát náš systém omezen na max. 12 povolených IP, vy máte 14. Dalo se prosím vyčlenit 2, které jsou nejméně používané ?

Feed se načetl, tedy IP ověřena, ale při výběru vlastního formátu mi to nenabízí pole, tipuji, že se neověřil klíč, ale jen IP

Můžete prosím ověřit na vaší straně?

Děkuji

MERGADO feed zatím nenačetlo, důvod je stejný, jako jsem uváděl na screenshotu výše:

Products Error : IP Address access denied
1 Like