Kopirovanie pravidiel vrátane výberov

Mám feed kde mám približne 300 výberov a 100 pravidiel.
Budem pridávať ďalšie e-shopy ktoré výstup budú mať v rovnakom formáte kde budem tieto pravidlá a výbery kopírovať.

  1. Je možné skopírovať tieto pravidlá a výbery tak aby som nemusel potom manuálne v pravidlách vyberať že o ktorý výber sa jedná. Tj. Skopírovať všetko bez ďalších úprav.
1 Like

Je možné zduplikovat export. Do něj pak vložit jinou vstupní adresu feedu. Pokud jde o stejný formát, nemusel by s tím být problém. Následně data přegenerovat.

Takové množství výběrů a pravidel je nezvykle vysoké. Třeba bychom dokázali vymyslet způsob, jak to zařídit, aby jich mohlo být méně. S tím se pak lépe pracuje, data se zpracují rychleji atp. Když naznačíte oč jde, můžeme se nad tím zamyslet :wink:

Výbery používam na správnu kategorizáciu produktov keďže vo feede sú zle zaradené produkty do kategórií.
Takže mám výber "Ak názov produktu obsahuje slová “rotačná” a “brúska” tak to priraď výberu “rotačné brúsky”
A potom mám pravidlo kde do “CATEGORYTEXT” vložím text “rotačné brúsky”

1 Like

:thinking: toto je komplexnější. Mám o čem přemýšlet.

Pomoci by mohla duplikace celého exportu. Všechny metody popsal @ludekvolejnik ve článku o přenášení dat v MERGADO Editoru. Duplikace exportu je ve článku jako č. 6. Mrkněte na to, zda to pomůže.

1 Like