Lišácká novinka Fox Data+ 🦊

Ahoj všem! :sunflower:

Ráda bych vám krátce představila novinku z naší lišácké dílny, aplikaci Fox Data+. Appka umožňuje nastavit alerty, exporty a dashboardy, díky kterým získáte přesnější kontrolu nad svými elementy a produktovými výběry. :bulb: Veškeré informace najdete na webu a nebo včetně nápovědy v Mergado Store.

Na dalších funkcích makáme a nástroj budeme i nadále rozšiřovat. Zkušební doba Fox Data+ je 30 dní, poté za 686 korun bez DPH. :moneybag: Budeme rádi, když si aplikaci spustíte, vyzkoušíte co všechno umí a podělíte se s námi o feedback, lépe tak zjistíme, jak se vám v rozhraní pracovalo. Za jakoukoliv zpětnou vazbu budeme vděční a samozřejmě se budeme snažit vaše postřehy i zapracovat. Veškeré dotazy a připomínky nám můžete psát přímo sem a nebo na adresu podpora@biddingfox.com.

Dashboardy :abacus:

Umožňují graficky znázornit hodnoty z elementů v Mergado výběrech, což vám značně usnadní monitoring celého projektu. Na výběr máte z osmi předchystaných layoutů a pěti typů grafů, prostřednictvím nichž si nakonfigurujete svůj ideální přehled. Nechybí ani export do PDF či možnost přidání dashboardů na homepage Fox Data+.


Dashboard designer v aplikaci Fox Data+

Alerty :loudspeaker:

Pohyb v produktových výběrech vám pohlídají alerty. Jednoduchým nastavením si stanovíte libovolné podmínky, zprávu či zobrazení notifikací. Vybírat můžete z jednorázového, denního, týdenního nebo měsíčního intervalu opakování se zasíláním do Mergada, na e-mail a pro zkušené uživatele také přes API na Slack či Rocket.chat.


Nastavení alertů v aplikaci Fox Data+

Exporty :floppy_disk:

Své produktové výběry a elementy si můžete vyexportovat do formátů CSV, XLSX či HTML. Pro snadnější sdílení poskytuje aplikace odkaz, na kterém se vám budou data pravidelně aktualizovat. Tomu jde naproti také varianta pravidelného zasílání na vámi vyplněné e-mailové adresy.


Vytváření nového exportu v aplikaci Fox Data+

Děkujeme za součinnost a čas, který jste našemu souhrnu věnovali. Chystáme pro vás další návody, tipy a informace o připravovaných releasech či novinkách, tak nezapomeňte sledovat kategorii Fox Data+ zde na Foru. Budeme se těšit na další spolupráci! :slight_smile:

6 Likes