Lišácké nástroje se rozrůstají o Pricing Audit 🦊

Ahoj @group_feedmarketing ! :raising_hand_woman:

Máme pro vás další velkou novinku, která obohatí naše portfolio a tou je Pricing Audit . :bell:
Jedná se o nástroj určený e-shopařům a správcům shopů, kteří by rádi věděli, jak se jejich nabídkám daří na srovnávačích. Na základě těchto dat můžete poté se sortimentem dále pracovat a nebo se rovnou vrhnout do víru cenotvorby. :muscle: Podrobněji jsme jej celý popsali na našem blogu.

Pro získání informací je nutné vyplnit minimálně URL konverzního feedu z Heureky. Abyste však měli audit kompletní a vytáhli z něj co nejvíce dat, doporučujeme uvést i adresu Heureka XML feedu včetně elementu s nákupní cenou. :money_with_wings:

Postřehy, nápady :question: a nebo také chyby, se kterými se můžete během práce setkat :radioactive: , nám můžete napsat na podporu, sem do vlákna a nebo přímo mně do mailu. :phone: Kontakty naleznete zde. Za feedback budeme rádi. :pray:

Takže směle do toho a budeme se těšit na zpětnou vazbu! :clap:

Přeji vám krásný den. :sunflower: Dominika

3 Likes

Ahoj @dominikapostavova,
posielam feedback z môjho prvého auditu:
Pre audit som použila oba doporučované feedy + PRICE_VAT element

Produkty s nulovou nebo zápornou cenou - zobrazované produkty označené ako problematické nemajú podľa detailného výstupu žiadnu chybu:
Snímka obrazovky 2021-04-19 o 9.26.08
Snímka obrazovky 2021-04-19 o 9.25.36

Nabídky jsou na kartě nejdražší - do výstupu miešate aj osamotené produkty, ktoré nemajú konkurenciu. Tie by podľa môjho očakávania do tohto upozornenia nemali byť zaradzované, pretože sa jedná o autokonkurenciu.
Ak sa nepozriem do detailu produktu, tak neviem na prvý pohľad, že sa jedná o mix všetkých produktov. Keď som poslala výstup z auditu klientovi, tak sa vcelku zhrozil, že musí polovicu svojho sortimentu preceniť, čo teda našťastie nebola pravda :slight_smile:
Ak to takto chcete ponechať, možno by som zvážila možnosť zapojenia filtru na detaile, kde si človek odfiltruje osamotené produkty.

Inak za mňa super vecička :slight_smile: Jednoduchá práca s nástrojom, jasný prehľad výsledkov, krásny a jednoduchý dizajn - za mňa ste týmto určite predbehli ponúkané možnosti v Bidding Fox-e a Pricing Monitore :wink:

Ďakujem :pray:

3 Likes

Ahoj @janadzurickova,

moc děkujeme za zpětnou vazbu i pochvalu. :blush: Body jsme si prošli a nasadili jsme opravy, které zlepšily chování zmíněných detekcí.

Měj hezké pondělí a posíláme pozdravy z liščí dílny! :fox_face:

2 Likes