Mall Marketplace - MALL XML Feed

Dobrý den všem. Stále více klientů požaduje vstup na Mall přes MALL XML Feed
Dle specifikace: Návod pro napojení MALL XML Feed – 2. stránka – MALL Partner – Nápověda Marketplace

Mám dva dotazy:

• Mall požaduje pořadí elementů jak je vypsáno = pořád platí, že jediné řešení je vkládat nové elementy přesně za sebou a hodnoty překopírovat, … je jiný postup?
    Pozn.: na posledním Mall workshopu padl slib, že pořadí už nebudou vyžadovat, ale těžko říct kdy to bude?! :slight_smile:

• Snad jsem se nepřehlédnul, ale nenašel jsem zatím výstupní feed pro Mall Marketplace je to tak?
    I když v příspěvku je zmíněný: 🌟 Novinky a release v Mergadu - #18 od pavel_rusinsky

Děkuji a fajn den René

1 Like

Formát pro Mall Marketplace jsme v Mergadu chvíli měli, ale právě skrz vyžadované pořadí parametrů, které v Mergadu nešlo nastavit, jsme jej stáhli.

Aktuálně je jedinou možností vytvořit si v Mergadu feed ve formátu Heureky a ten poslat do Mallu, měli by jej akceptovat.

Děkuji za info. Jsou nějaké plány do budoucna, že budete Mall feed podporovat (případně kdy)? Mám pouze pár klientů, ale už 3 jsou na Mall a jeden chystá vstup přes Mall na další trhy (podpora Heuréka feedu je jenom v cz a sk, pro ostatní země už je povinný minimálně právě mall feed nebo API = to ale nepřichází vzhledem k řešení e-shopu v úvahu). Další se po mall feedu ptají a očekávají, že to přes Mergado bude řešitelné (výkon a možnosti přes mall feed jsou větší). Děkuji

1 Like

Tady bych poprosil o info @davidjanek , jestli bude mít k podpoře Mall formátu (pro zahraniční trhy) bližší info.

:department_store: Formát Mall bychom velice rádi podporovali, včetně jeho zahraničních variant. Vyčkáváme však jakmile Mall vypustí novou specifikaci, o které již nějakou chvíli hovoří. V tuto chvíli vám bohužel nemohu říct, kdy se tak stane a nebo kdy přesně bude formát Mergado podporovat. O nasazení budeme určitě informovat v release notes :star2:

4 Likes
Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt