Mergado 2 - Chyba s mazáním pravidel

Ahoj, chci se zeptat, jak to vypadá s chybou mazáním pravidel v Mergado 2. Je to poměrně dost špatný, nahodile se mi mažou v Mergado 2 pravidla, zejména dělá problém pravidlo pro párování ID.

Konkrétně se maže automaticky pravidlo MERGADO 2 (PAIRING) - Import CSV souboru které vytvořila původně Vanda Vrzáčková. Když jsem přišel na to, že se tak děje pravidelně, začal jsem tam to pravidlo přidávat, ale není v mých silách to pravidelně kontrolovat, jestli se zase smazalo.

Poslední update z podpory
po 13. 5. 15:03

Mergado2 dbá na velikost písmen a tak, pokud je párovací element v jiné velikosti písma, je potřeba vytvořit nové pravidlo se správnou velikostí (u ostatních hodnot v csv se už na velikost tolik nedbá). Tohle pravidlo jsme do projektů při převodu automaticky přidávali. Dnes ráno jsme ale narazili na problém s mazáním těchto pravidel a nyní urgentně pracujeme na opravě. Bohužel zatím o tom nemám žádné další podrobnosti.

Máme tedy nějaký posun v řešení?

Když se mi nenaimportuje XLS se štítky do feedu bohužel mi vypadnou kompletně všechny kampaně v Ads, protože jsou na tom závislé, takže je to pro mě urgentní záležitost :frowning:

Díky za update a řešení! :slight_smile:

@ludekvolejnik Prosím Luďku, nevím na koho přiřadit, tento bug, kdyžtak nasměruj, díky moc.

1 Like

Ahoj,
pokud nevadí, odepíši ti znovu já. :wink:

Problém, který jsem ti popisovala je, bohužel, stále v řešení. Tvoji urgenci samozřejmě chápeme, chyba se týká skutečně pouze pár konkrétních převedených projektů a mrzí mě, že tvůj projekt je mezi nimi. Každopádně ti moc děkuji za update z tvé strany, že k problému dochází takto opakovaně (to u ostatních zasažených projektů hlášené nemáme).
Jakmile k této nepříjemnosti zjistím něco nového, dám ti okamžitě vědět a pokud náhodou i ty narazíš na něco dalšího, určitě mi napiš.

3 Likes

Určitě nevadí. Ok budeme tedy čekat a doufat, že se to znovu nesmaže :eyes:

3 Likes

pro projekty, které jsi mi poslal, je problém vyřešen, ale globálně zatím trvá. Mělo by být vyřešeno v některém z blízkých releasů pro převáděné projekty. :cowboy_hat_face:

2 Likes

Díky moc za řešení, vypadá to fajn! :slight_smile:

1 Like