MERGADO Marketplaces nastavení notifikací

Jak si nastavit notifikace v aplikaci MERGADO Marketplaces? Pojďme si to ukázat krok za krokem.

Notifikace si můžete nově nastavit v hlavním menu aplikace v sekci “Notifikace”. Zde si můžete aktivovat upozornění na vybrané problémy prostřednictvím e-mailu a MERGADO zpráv. Díky nastavení notifikací se můžete sami rozhodnout, o jakých problémech a kampaních chcete být informováni.

Zasílání notifikací je možné v této sekci také kdykoli deaktivovat.

Po rozkliknutí sekce nastavení notifikací si můžete povšimnout dvou hlavních sekcí:

  • Komunikační kanály
  • Nastavení chybových upozornění

1. KOMUNIKAČNÍ KANÁLY

Je na Vás, jakým způsobem chcete být o případných problémech informováni. Pokud si zvolíte MERGADO Zprávy, budou se Vám notifikace zobrazovat v pravém horním rohu MERGADA:

Pokud si přejete dostávat notifikace e-mailovou cestou, stačí si tuto možnost aktivovat a doplnit do kolonky e-mailovou adresu, na kterou chcete e-maily zasílat. Pomocí tlačítka “Přidat e-mail” můžete přidávat více políček pro zadání e-mailové adresy.

Samotný e-mail s upozorněním pak může vypadat třeba takto:

2. NASTAVENÍ CHYBOVÝCH UPOZORNĚNÍ

Důležité také je si zvolit, o jakých problémech byste chtěli být informováni. Nyní máte na výběr ze dvou možností:

  • Upozornění na chybu v napojení na marketplace - v případě, že by došlo k problému s napojením na Kaufland či Allegro, budete o tom informováni zvoleným komunikačním kanálem.
  • Upozornění na chybu dostupnostního feedu - může se stát, že Váš dostupnostní feed je z nějakého důvodu nedostupný a nedochází tak k aktualizaci dostupnosti na marketplace.

V případě upozornění na chybu dostupnostního feedu se Vám zobrazí okno s přehledem Vašich kampaní a Vy si tak můžete vybrat, u kterých kampaní chcete být na problém s dostupnostním feedem upozorněni.

:exclamation: A na závěr nezapomeňte provedené změny uložit kliknutím na modré tlačítko “Uložit” v pravém dolním rohu.

4 Likes