Mergado plugin a Woocommerce

Dobrý deň, prestal nám fungovať web na Woocommerce s pluginom MERGADO. Web s pluginom nie je dostupný a hlási to chybu Too many requests. Hosting je na websupporte. Zo supportu som dostal nasledovnú odpoveď.

“táto nedostupnosť webu bola hlásená viacerými klientmi, ktorý využívajú systém Wordpress. Po dlhom preverovaní našich adminov sme zistili, že nedostupnosť webu spôsobuje plugin MERGADO, ktorý sa snaží kontaktovať IP adresu, a tá neodpovedá.
Odporúčame teda, aby ste tento plugin nahradili iným, keďže sa jedná o nefunkčný plugin a spôsobuje nedostupnosť webu.”

Môžete to prosím nejak opraviť resp. vydať nejaký fix ?

1 Like

Dobrý den,
určitě prověříme co způsobuje chybu. Můžete nám zaslat server error log? Popřípadě, kterou lP adresu se plugin snaží kontaktovat.

Pokud je váš web stále nedostupný, tak doporučuji smazat plugin přímo z adresáře WordPress FTP.

Áno plugin som už zmazal aby web opäť nabehol, no error log ani nič podobné nemám pretože to mi napísali priamo zo supportu iba že tento modul robil problém.

1 Like

@samuelmarcinko doména, která způsobila chybu, už je opět funkční. Weby s modulem Pack by tedy měly již fungovat v pořádku.

Také už víme, kde se stala chyba a pracujeme na opravě, kterou vydáme v následujícím release našeho pluginu.

2 Likes

Ďakujem za informáciu, skúsim teda modul opäť zapnúť a otestovať či je všetko v poriadku.

1 Like