Mergado ukazuje po auditu FB feedu stonásobnou cenu každého produktu

Hezký den,

mám pro klienta nachystat feed pro FB produkty. Je to můj první FB feed a něco mi tu nehraje.

Pan MERGADO dle mě správně konvertoval z Heureka feedu element PRICE → G:PRICE přidáním měny a to z např.: “12.20” → “12.20 czk”

Dle mých informací by to takhle vypadat mělo, ale po rozkliknutí Auditu Mergada mi u všech položek u nadpisu produktů ukazuje oranžově cenu stonásobnou, než má být (tzn. 1220,- Kč, místo 12,20 Kč). Na Heurece i Zboží mi tento údaj vždy seděl, tady jakoby to ignorovalo desetinný oddělovač.

Zkoušel jsem přehození desetinná tečka → čárka, ubrat mezeru, nic nepomáhá.

Je zvláštní, že u malého grafu v přehledu auditu se ale ukazuje správné cenové rozložení produktů, že je většina v range 1-1000 Kč a jen minimum jich je dražších než 1000 Kč.

Proto se chci zeptat, zda jste se s tímto setkali, zda je to nějaká chybka v auditu MERGADO nebo zda mohu očekávat, že až zapnem FB, bude tam propiska stát tisícovku :slight_smile:

Díky moc,

Petr Hlavica

Hezký den, Petře,
díval jsem se na to a než jsem to stihl řešit, máte XML feed opraven - cena je ve správném formátu. Zkoušel jsem na exportu audit a všechno je v ok i tam. Tak snad je to vyřešeno nadobro :slight_smile:

Pavel

Hezký den, Pavle,

Já trochu zkoušel editovat tam a zpátky, když jsem tu psal tak jsem to zrovna vracel - dle specifikací na původní formát “12.34 CZK” - ale to zobrazování ceny u produktů to nezměnilo, ač už audit nehlásí chybu (neznámá hodnota G:price)

měl jsem přímo hodit screen - koukněte - je to tak u všech produktů ve feedu

EDIT ADMINISTRÁTORA: zde byl screenshot uložený na cizí doméně. Nyní není dostupný.

Hezké pondělí přeju, Petře,
díky za screen! Už jsem to předal na vývoj, ať se chybka v zobrazování opraví.

Pavel

1 Like