Mergado XML audity feedů – dotaz na vyhodnocování parametrů

Ahoj MERGADO,

chtěl bych se zeptat, proč nově v XML auditech poukazujete na stejné parametry ve feedu. Konkrétně hláška: Jedna položka zboží uvádí vícekrát parametr se stejným názvem. Každý parametr smí mít jedna položka zboží právě jednou.

Dříve to nebylo, ale nyní se mi toto zobrazuje červeně, přičemž na Heurece mám napárováno správně u více klientů. Něco mi uniklo? :slight_smile:

44

Díky za info. Marek

Marku, nedává smysl, aby jedna sada šálků měla zároveň 2 šálky i 4 šálky. Netušíte, jakou hodnotu si Heureka vybere a do jakého filtru v kategorii produkt zařadí. Není to rozhodně tak vážné chyba, jak hlásí MERGADO, nemá to vliv na spárovanost, ale určitě bych řešil, jak se může stát, že jeden produkt má vyplněný jeden parametr víckrát. A snažil bych se to opravit.

1 Like

Ahoj, díky za tip. Uvedl jsem konvici pro 4-6 šálků.
Nicméně to asi nebyl vhodný e-shop. Jiný e-shop mi v Mergadu zase nově vyhodil chybu u švýcarského nože, kde se uvádí tyto parametry, taktéž jde tedy o červenou chybu. Domníval jsem se, že ty červené chyby nenačtou produkt v Heurece resp. párovací nástroj nespáruje.