Mergado XML - bug nebo nový formát?

Mergado XML feed se nám přestal načítat do ExitShopu. Je to způsobené tím, že ve feedu jsou nyní na začátku prázdné elementy link a generator, které tam do včerejška buď nebyly nebo nebyly na začátku feedu. Je to bug nebo nová vlastnost Mergado XML feedu?

1 Like

Včera se žádná aktualizace Mergado XML formátu oficiálně neudála, takže tipuji, že nová vlastnost to nebude a vypadá to na chybu. Věděl by více @davidjanek ?

Tak nenastalo to včera, ale už v rámci prvního letošního release a je to přece jen nová vlastnost, resp. tyto dva elementy jsou ve specifikaci Mergado XML již dlouho. Mergado je jen začlo po prvním povánočním release generovat (prozatím prázdné). Je tedy zapotřebí s těmito elementy počítat i do budoucna. Děkuji za pochopení.

1 Like

Včera to začalo dělat paseku našim klientům v ExitShopu. Tak jsme to zjistili. Předtím žádný problém. A u nás se taky nic neměnilo.
Nevadí, zařídíme se podle toho, ale je divné, že to začalo blbnout až včera.
Prozatím jako první pomoc poradím těm klientům, kteří používají Mergado XML, aby si ty elementy odmazali pomocí Blending Bullu. Než jim uplyne zkušební doba tak upravíme načítání do ES.
Díky za info.

2 Likes