Možnosť dopisovať category text z viacerých zdrojov

Zdravím, mám menší problém. Mám 2 pravidlá ktoré majú za úlohu vytvoriť akýsi strom kategórií vo výstupnom elemente CATEGORY. Problém je že po aplikovaní prvého pravidlá ho prekrije pravdilo č 2.
Ja by som skôr ako nahradiť potreboval len dopisovať.
Toto je riadok z ktorého čerpám informácie na základe ktorým viem sortovať produkty.

Ja potrebujem s tohto vstupného riadku vyberať informácie a len ich dopisovať za seba do výstupného elementu CATEGORY. Problém je že namiesto zapisovania za seba sa všetky hodnoty nahrádzajú.

Pravidlo 1.
Element, v ktorom hľadáte:
Element ATTR (name=Gender)|1
Hodnoty elementu: Kids, Men, Men Women, Men Wome Kids
Element, do ktorého zapisujete:
CATEGORY
Hodnoty elementu: Deti, Pánske, Pásnke Dámske, Pánske, Dámske, Deti

Pravidlo 2.
Element, v ktorom hľadáte:
ATTR (name=Category)
Hodnoty elementu: Shoes
Element, do ktorého zapisujete: CATEGORY
Hodnoty elementu: Obuv

Hezké ráno,
hodnoty, které chcete mít v CATEGORY mají být: Deti obuv, Pánske obuv, Dámske obuv?

Pokud ano, víceméně o tomto jsem mluvil ve videu o affiliate (tématika trochu jiná, postup stejný):

1 Like

Pro druhé (a případné každé další) pravidlo použijte v poli pro novou hodnotu nejprve proměnnou, která zajistí, že se původní hodnota elementu zachová a za to připište novou hodnotu.

Ukázka:

  • namísto Hodnoty elementu: Obuv
    použijte:
  • Hodnoty elementu: %CATEGORY%, Obuv

%CATEGORY% je proměnlivá hodnota elmentu CATEGORY (prostě proměnná :slight_smile: ), která bude v daný moment obsahovat hodnoty:
Deti, Pánske, Pásnke Dámske, Pánske, Dámske, Deti a za to se ještě připíše: , Obuv

Jinak video co výše zmínil Martin je zajímavé a jsou tam pokročilejší postupy, jak lze s Mergadem pracovat, shlédnutí doporučuji! :+1:

1 Like