Náhradné diely: Skrytie produktov - výberu podľa PRODUCT NAME

Dobrý deň, prosím o radu,
pridali sme na eshop Náhradné diely a nechcem aby sa mi zobrazovali na porvnávačoch (Heureka, Compari.ro, Ceneo.pl) a agregátoroch (Favi, Biano…) ani v ostatných feedoch ako Merchant alebo facebook.
Na eshope máme spolu 432 náhradných dielov, ale z toho 98 je momentálne nedostupných. Do Heureka feedu (ktorý používame ako vstupný pre všetky ostatné) teda naťahuje len 334 dostupných náhradných dielov.
Výber pre skrývacie pravidlo mám spravený na základe Product Name (všetky náhradné diely majú v názve Spare Part), ale to mi vyrieši len tých 334 aktuálne dostupných produktov. Keď sa na sklad doplnia ďalšie, nebude sa na ne vzťahovať skrývacie pravidlo a načítajú sa mi do všetkých feedov.
Ako spraviť VÝBER tak, aby sa pri každom generovaní aktualizoval zoznam dostupných produktov?

1 Like

Nie je možné dať všetky takéto produkty v eshope pod nejakú kategóriu a potom nastaviť feed v Mergade tak, aby skryl tú kategóriu?

Alebo dať každému produktu, ktorý chcete skryť, rovnakú vlastnosť v eshope a potom skryť všetky produkty s danou vlastnosťou?

1 Like

Určitě je správný postup:

  1. vytvořit výběr
  2. na něj aplikovat skrývací pravidlo

Výběry v Mergadu jsou dynamické a počet produktů co do nich “spadne” se mění podle toho, jaké produkty jsou aktuálně ve vstupním feedu. Pokud tedy i těch ostatních 98 produktů bude mít v názvu slova “Spare Part”, tak jakmile se naskladní a objeví se ve feedu, spadnou také do výběru a pravidlo je skryje. :wink:

Pokud mají v názvu něco jiného, tak jen doplňte podmínku výběru o další. Výběr můžete tvořit i vícepodmínkovými dotazy, viz naše krátká videonápověda zde:

1 Like