Nastavení ceny dopravy - přepis hodnot z shopu

Ahoj,
mám dotaz ohledně přepisování hodnot nastavení dopravy, co jsou posílány v XML přímo z shopu a jdou do mergada na vstupu. Přepisuji to pravidlem pro nastavení dopravy, ale to jaksi nefunguje, nepřepisuje hodnoty ze vstupu? Viz. toto pravdilo https://nimb.ws/OEtTRJ

Napadlo mě, že bych to udělala ručně kus po kusu pro každý element na výstup jako přepis hodnoty ze vstupu, ale je to už hodně pravidel, na orientaci náročnější. Klient má 4 přepravce, navíc výjimky pro cenové rozsahy …

Ptám se z toho důvodu, že programátorři shopu jsou prostě trdla a posílají to jinak, než je v košíku shopu a než to opraví, musím to dočasně přepnout na MERGADO. Tak jestli náhodou něco nedělám špatně, když mi to pravidlo pro nastavení dopravy nefunguje a nepřepisuje data ze vstupu :slight_smile:

Díky moc.

2 Likes

Nejprve doporučuji použít pro diagnostiku nástroj pro sledování produktů při aplikaci pravidel a pokud díky němu neodhalíš chybné nastavení výběrů či pravidel, tak prosím pošli na MERGADO@MERGADO.cz odkaz na to pravidlo co nefunguje a podíváme se na to. :wink:

1 Like

Díky, tak jsem tu krpu našla - měla jsem tam nasazený jiný výběr produktů než měl být. Díky té diagnostice jsem viděla, že tam jsou stále stejné hodnoty, mi napadlo si znovu ověřit, na jaký výběr položek to tedy aplikuji a u jedné skupiny jsem našla, že ji používám 2x (ve 2 pravidlech pro dopravu). Čímž pádem na poprvé to aplikovalo dobře, ale další pravidlo to správně nastavené přepsalo na původní hodnoty. Takže moje nepozornost. Ještě jednou díky moc za nakopnutí.

2 Likes